• 06:10
  • п'ятниця , 22-лютого-2019

Керівники комунальних підприємств прозвітували про виконану роботу перед депутатами міськради

  • 25.04.2015
  • Перегляди 901
  • Коментарі 0

22 квітня відбулася 43 чергова сесія 6 скликання. У роботі сесії взяв участь прокурор району Олег Опішняк.

Розпочали засідання із вшанування хвилиною мовчання пам’яті депутата міської ради Івана Химича.

Першим питанням порядку денного був звіт начальника Іршавського КПВ Віктора Гелетея про роботу по впорядкуванню обліку споживачів послуг із водопостачання на території міста. 

У звіті керівник підприємства відзначив, що КПВ обслуговує 2720 абонентів (фізичних осіб). Протягом двох років керівництво працює над тим, щоб облікувати споживання послуг. За весь цей час майже 80% споживачів встановили лічильники. На аналогічний період 2013 року ця цифра була 49%.

Також зазначив, що за минулий рік до суду подано 89 справ боржників на суму майже 150 тисяч гривень, з яких уже отримано 69 тисяч.

Паралельно КПВ працює над поточним ремонтом, реконструкцією, розробкою проектів для будівництва водопроводів та каналізаційних мереж у місті. Щодо останнього, до доповідача звернувся депутат Іван Завидняк, із питанням про приблизні строки робіт по влаштуванню каналізаційної мережі в районі новобудов по вулицях – Нова, Квіткова, Зелена та ін. (мікрорайон «газовики»). «На папері вся робота наближається до завершення, але проектні роботи сягають двох мільйонів, тому зараз треба шукати необхідне фінансування, або ділити виконання проекту на певні етапи, щоб у 2015 році виконати певний об’єм робіт», - наголосив Віктор Гелетей.

Наступним інформував начальник Іршавського КП «Тепло-Місто» Володимир Пишний. Вся робота комунального підприємства базується на пунктах Програми соціально-економічного розвитку міста. Основними напрямками в яких працювали господарники у першому і другому кварталах року – це благоустрійні роботи.

А саме – встановлення дитячих майданчиків, побілка дерев, фарбування лавиць, озеленення, прибирання вулиць, тротуарів, скверів, парку, берегів рік, поточний щебеневий ремонт прибудинкових територій, доріг на вулицях із відповідним покриттям.

Розпочали і облагородження площадок для збору побутового сміття в районі багатоквартирної житлової забудови. Вже проведено відповідні роботи по вулицях Набережній та Шкільній. Силами господарників виготовлено, пофарбовано нові та проведено ремонт існуючих сміттєвих контейнерів на зазначених місцях збору ТПВ.

Було відзначено, що ці роботи остаточно завершити планують до кінця наступного місяця, а також прийнято до уваги зобов’язання пп Дешко О., який займається вивозом ТПВ у приватному секторі, про придбання спеціалізованої автівки для збору та вивозу сміття і придбання контейнерів жителям вулиці Гагаріна до 1 червня поточного року.

Далі депутати заслухали та прийняли рішення по бюджету та із земельних відносин.

Питань та дискусій не виникло, оскільки проекти рішень опрацьовані попередньо профільними комісіями міської ради.

Діалог виник між заявниками Г. і К., які мають спірну земельну ділянку по вулиці Шевченка у розмірі 0,04 га та просили дозвіл на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди для городництва. Голова земельної комісії зауважив, що спільним рішенням її членів є компромісний варіант – поділити порівну даний клаптик землі. Але це рішення не набрало потрібну кількість голосів.

Відмовили у наданні дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку біля пожежної частини громадянці К.

Розглядали вартість земельних ділянок несільськогосподарського призначення по вулиці Шевченка на території колишньої райлікарні. Проголосували за запропоновані експертом розміри нормативно-грошової оцінки даних земель.

Натомість підняли вартість земельної ділянки А/С по вулиці Гагаріна із 168,26 грн/м.кв до 210 грн.м.кв, що дає додаткових 150 тисяч гривень до міського бюджету. Не отримало жодного голосу «за» рішення про надання дозволу на відведення земельної ділянки в оренду з правом викупу громадянці Ф. по вулиці Шевченка завширшки 1 метр уздовж дворогосподарства сусідів заявниці.

На цьому сесійне засідання закрито.Іршавська міськрада

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News