• 4:10 AM
  • субота , 10-червня-2023

На Іршавщині готуюються до хореографічного фестивалю «Феєрія танцю»

  • 4/22/2015
  • Перегляди 879
  • Коментарі 0

Згідно рішення ЮНЕСКО прийнятого у 1982 році щороку 29 квітня відзначається міжнародний день танцю. Цьогоріч з цієї нагоди на Іршавщині відбудеться районний фестиваль з хореографії «Феєрія танцю». Такого роду дійство проведуть уперше.

До цього часу, щороку в травні проходить танцювальний зорепад від хореографічної студії при Іршавському будинку дитячої творчості, керівником якої є Юрій Буряс. Тут виховується понад сто дітей, які звітують про роботу протягом року підсумковим травневим концертом.

Але в нашому краї є чимало талановитих дітей і керівників, які працюють у позашкільних установах. А саме викладачі та вихованці хореографічних класів дитячих шкіл мистецтв займаються пошуком і втіленням нових задумів та ідей, вдосконалюють свою майстерність увесь навчальний рік, їздять на фестивалі та конкурси різного роду. Врешті, все розмаїття хореографічних постановок, сценічних костюмів, щирих переживань і емоцій дітей вирішили зібрати в єдине ціле та продемонструвати іршавчанам.

Ініціаторами виступили викладачі хореографічного відділу Іршавської дитячої школи мистецтв. До фесту вже готується більше двохсот дітей з усього району.

Мистецтво танцю демонструватимуть колективи Білківської, Довжанської, Сілецької, Іршавської, Приборжавської, Кушницької шкіл мистецтв, танцювальний колектив «Be Free».

Захід відбудеться 3 травня, на площі перед районний будинком культури. Початок о 15.00 (к.ч.).


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News