• 6:11 AM
  • середа , 28-вересня-2022

Благодійна акція від малих раківчан

  • 4/20/2015
  • Перегляди 852
  • Коментарі 0

Днями вихованці гуртка «Дизайн одягу», який займається на базі Великораковецької ЗОШ І-ІІІ ст. разом з керівником Поляк Яною Володимирівною підготували і провели доброчинну виставку-продаж «Пасхальний заєць». 

Ставили собі за мету не лише показати, що зробили своїми руками, але і якомога більше продати, адже чітко знали, кому передадуть виручені кошти. Зрештою так і зробили - самі відправили гроші пораненому в зоні АТО солдату-кіборгу Леоніду Хмелькову. Діти щиро сподіваються , що цей, хай і невеличкий вклад хоч трохи йому допоможе. 

Прояви милосердя, самопожертви, благодійності, доброчинності як до наших безстрашних воїнів, безпомічних мирних жителів сходу, так і до вимушених переселенців з буремних областей є масовими у нашій державі (цей беззаперечний факт дивує не лише іноземців, але й країну-агресора). Все ж їх не буває забато. Спасибі нашим вихованцям і їх керівникові за чуйні серця і вправні ручки!

Віра Глушко

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News