• 7:14 PM
  • неділя , 4-грудня-2022

У Іршаві відбудеться фестиваль «Таланти багатодітної родини»

  • 4/17/2015
  • Перегляди 731
  • Коментарі 0

21 квітня 2015 о 13.00 у Іршавському районному будинку пройде І етап районного фестивалю-конкурсу «Таланти багатодітної родини», який  проводиться щорічно і демонструє кращі зразки дитячої творчості в галузі національної культури та мистецтва, повідомляє Іршавська РДА.
 
Метою зазначеного заходу є відродження та популяризація культурних і моральних цінностей сім’ї, відродження та збереження народних, родинних традицій та історичної спадщини. А також залучення органів виконавської влади та місцевого самоврядування громадськості  до вирішення проблем багатодітних сімей.

Завданням фестивалю є виховання дітей у дусі відродження та популяризації культурних та моральних цінностей сім’ї, виявлення та підтримка талановитих дітей, які зберігають традиції свого краю, регіону, розвиток навиків та здібностей дітей у різних видах та жанрах мистецтва, виховання художнього смаку, підвищення виконавської майстерності дітей, обмін методами пошуку та освоєння народних, культурних традицій, створення нових зразків дитячого фольклору, стимулювання пошукової активності дітей у різних видах та жанрах мистецтва, підвищення престижу української національної культури, привернення уваги широких кіл громадськості до проблем сім’ї.

Організаторами фестивалю-конкурсу є  відділ культури і туризму та відділ у справах сім’ї, молоді і спорту райдержадміністрації.

Фестиваль-конкурс проводиться в наступних номінаціях, які оцінюють журі: «Вокальне мистецтво», «Патріотична пісня», «Хореографія», «Художнє та авторське виконання», «Музичне виконання», «Оригінальний жанр», «Образотворче мистецтво»,«Декоративно-прикладне мистецтво».

За підсумками І етапу районного фестивалю-конкурсу переможці направляються на обласний фестиваль-конкурс, де за підведенням підсумків визначаються переможці, які візьмуть участь у Всеукраїнському фестивалі. 
 

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News