• 5:22 PM
  • неділя , 5-лютого-2023

В Іршаві відбувся фестиваль духовної пісні "Да святиться ім’я Твоє…"

  • 4/15/2015
  • Перегляди 699
  • Коментарі 0


У святкові дні Воскресіння Христового з метою збереження та популяризації духовного мистецтва проведено традиційний  районний фестиваль духовної пісні «Да святиться ім’я Твоє…».

Виставкова зала Іршавського районного будинку культури цьогоріч зібрала чимало гостей, запрошених, учасників художньої самодіяльності.

Ведуча Оксана Сідор розпочала фестиваль, наголосивши, що духовна пісня повертається із забуття, вона була і залишається невід’ємною у мистецтві серед нашого боголюбивого співучого народу, бо джерельні витоки її беруть початок у народно-пісенній творчості наших предків, дуже давній за своїм походженням.

Свою небайдужість до духовної пісні демонстрували колективи духовного співу з різних куточків нашого району. Всього 16 колективів та індивідуальних виконавців.  А саме: народний хор ветеранів Іршавського РБК ( кер. О.Сідор), зразковий дитячий духовний хор БК с. Білки ( кер. В.Ерделі), загальний хор Іршавської ДШМ (кер. О.Йонаш), хор працівників культури району ( кер. О.Сідор), хор греко-католицької церкви Святого архистратига Михаїла с. Імстичево ( кер. М.Петрашко),  колектив молодіжної скаутської організації с. Імстичево ( кер. М.Романець), колективи духовного співу сіл Загаття, Климовиця, Хмільник ( керівники Ірина Іванчо, Ганна Котубей, Юлія Казієва), солісти: Вероніка Скоблей з с. Лози, Михайло Черничко з с. Осою, Злата Лівак з  с. Дубрівки, Ольга Артиш з м. Іршави, Василь Олексій та Христина Ляшко з с. Ільниці. Звучали тропар «Христос Воскрес», «Алилуя», «Боже, вислухай благання», «Пісня про Ісуса», молитва «Богородице Діво, радуйся…» Я.Яциневича, «Христос Воскрес» Б.Вахняніна, «На Горі Священній» сл. Ю.Шипа муз. В.Кобаля  та інші, інформує Іршавська РДА.

Фестиваль відкрила та привітала всіх учасників начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Ганна Матіко. Зі словами привітання до присутніх звернувся т.в.о. голови райдержадміністрації Віктор Симканинець та вручив подяки за участь у фестивалі всім колективам. Насолоджувались духовним співом запрошені Іршавський міський голова Степан Бобик, настоятель Іршавського Петро-Павлівського Храму отець Василій Ігнат, який у своєму виступі виразив слова вдячності колективам та всім присутнім за шану  та збереження духовності.
 
alt

alt


alt

alt

alt

alt

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News