• 19:10
  • субота , 16-лютого-2019

Закарпатські водії будуть проходити новий психофізіологічний тест

  • 13.04.2015
  • Перегляди 1042
  • Коментарі 0

Спираючись на європейський досвід, в Україні розробляють критерії та методику нових психофізіологічних тестів, проходження яких буде обов’язковою складовою медичної комісії з медичного огляду кандидатів у водії, а також водіїв дорейсових та післярейсових перевезень.

За словами головного позаштатного спеціаліста МОЗ України з питань психофізіології Ігора Тріньки, це перевірка на спеціальному програмно-апаратному комплексі близько 17 психофізіологічних показників здоров’я водія, серед з яких швидкість частоти світлових мерехтінь, швидкість слухового і зорового аналізатора, частота серцевих скорочень, стресостійкість тощо.

«Висновок психофізіолога носитиме рекомендаційний характер, але він визначатиме реальний стан придатності водія до виходу в рейс, і до водіння авто як такого взагалі, - вважає фахівець. – За статистикою 95% ДТП скоюють лише 5% водіїв, і наше завдання – виявити цих 5%, і таким чином, зменшити вірогідність правопорушень на дорозі та завдання шкоди іншим учасникам дорожнього руху», повідомляє прес-служба МОЗ України

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News