• 9:18 PM
  • неділя , 4-грудня-2022

Результати виставки-конкурсу "Писанкове розмаїття"

  • 4/9/2015
  • Перегляди 781
  • Коментарі 0

Великдень – найбільше весняне свято, яке викликає массу позитивних емоцій та душевне тепло в кожного українця. З діда-прадіда традиційним символом Пасхи є писанка. І саме сьогодні, напередодні воскресіння Христа нами було проведено виставку-конкурс «Писанкове розмаїття». На виставці представлено широкий спектр творчих дитячих робіт образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Гуртківці разом зі своїми керівниками, продовжуючи християнські традиції, підготували різноманітні композиції на тему Великодня.
 
Акварельний та гуашевий живопис у вигляді пасхальних мотивів захопив своїм різнобарв’ям. Радують око та серце декоративні об’ємні твори виконані в таких техніках як: квілінг, паперопластика, оригамі, кераміка, випилювання лобзиком, роботи з тканини, гачком і т.д., які, можливо, знайдуть своє використання і на святкових столах. Яскравими експонатами стали творчі поробки з використанням техніки бісероплетіння та декупажу. І різноманітні сувеніри: обереги, ексклюзивні писанки, мальованки, крапанки, восківки, крашанки, дряпанки  символіка яких вражає своєю самобутністю та неповторністю.

Також неможливо обійти стороною оригінальні та унікальні за своєю ідеєю і технікою виконання об’ємні композиції з природного матеріалу. Така різноплановість робіт заслуговує високої оцінки діяльності дітей та керівників, які увесь час у творчому пошуку нових ідей та засобів їх реалізації.

Компетентні члени журі у складі: Мельник Й.Ю., Микита Л.Б., Щока Л.П., Дворак О.Я., Андрішко О.Є., Попович Т.В. та Ловга О.В. оцінили роботи, підсумки виглядають так:
Індивідуальні роботи
1 місце: Ломага Наталія (Юний скульптор)
2 місце: Гільберт Корнелія (Дивосвіт)
3 місце: Ерделі Катерина (Бісероплетіння)
4 місце: Глушко Андрій (Випилювання лобзиком)
5 місце: Лендєл Євгенія (Гончарик)

О. Дворак

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News