• 10:38 PM
  • неділя , 4-грудня-2022

Міська церква Адвентистів Сьомого Дня ініціювала капремонт операційного блоку у травматологічному відділенні Іршавської РЛ

  • 4/7/2015
  • Перегляди 706
  • Коментарі 0

Кому хоч раз доводилося побувати у наших лікарнях, той знає, що лікувальні установи – палати, маніпуляційні та інші спецкабінети потребують капітальних ремонтів, а також заміни лікарняних ліжок, тумбочок тощо. Зробити це за державні кошти досить складно і особливо сьогодні. Тому трапляються поодинокі випадки, коли медперсонал ініціює роботи, шукають спонсорів, самі ж лікарі виділяють кошти для покращення своїх робочих місць та умов для перебування хворих, йдеться на сайті міської ради.

У травматологічному відділенні Іршавської районної лікарні розпочали капітальний ремонт операційного блоку.

 Зараз ці приміщення важко впізнати, оскільки на підлозі купи піску, а стіни зовсім без штукатурки. Втім, роботи тут тривають доволі інтенсивно. «Задіяти такий грандіозний ремонт самостійно нам не вдалося б. Нам просто пощастило залучитися підтримкою громади церкви Адвентистів сьомого дня», - каже завідуючий відділенням Владислав Попадинець.
Пастор міської церкви Андрій Стаднік розповідає, що ініціатива виникла тоді, коли один із членів церкви потрапив до відділення. «Тут хороші спеціалісти, турботливий персонал, але умови, в яких перебувають пацієнти та ті, хто їх лікує, бажають покращення», - зауважив Андрій Вікторович. 

Відповідно серед громади було прийнято рішення допомогти проведенням капітального ремонту операційної.
На сьогодні тут тривають ремонтні роботи. Придбано потрібні будівельні матеріали майже на 50 тисяч гривень. Загалом, у приміщенні замінили старі трухляві вікна і двері, електропроводку. Згідно санітарних норм стіни та підлогу укриють облицювальною плиткою, вирівняють стелі тощо. Як кажуть майстри, для повного завершення капітального ремонту знадобиться близько місяця.
За словами пастора церкви Адвентистів сьомого дня на цьому не зупинятимуться. Наразі тривають перемовини і вже майже досягнуто домовленості про придбання обладнання для операційної травматологічного відділення, яке доставлятимуть із-за кордону.
Насамкінець розмови пан Андрій зауважив, що такою діяльністю церква показує, що не тільки віра і молитва потрібна для людської душі, не менш важливими є наші добрі справи.

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News