• 9:21 PM
  • середа , 8-квітня-2020

Ярош став радником Муженка

  • 4/5/2015
  • Перегляди 774
  • Коментарі 0

Начальник Генерального Штабу, Головнокомандувач ЗСУ Віктор Муженко та Провідник Добровольчого Українського Корпусу домовились про призначення Дмитра Яроша радником Муженка.

Про це Телеканалу новин "24" повідомили в Українському кризовому медіа-центрі.

Як йдеться у повідомленні, Муженко та Ярош домовилися учора під час зустрічі в Генеральному штабі про формат співпраці ДУК зі Збройними Силами України.

"Ми без перебільшення зараз є однією з найсильніших армій Європи... Ми також цінуємо суттєвий внесок усіх добровольчих батальйонів у спільну справу захисту Батьківщини від агресора зі сходу. Бійці ДУК у багатьох боях гідно проявили свою високу мотивованість та бойовий дух. Їхній досвід та знання працюватимуть на розвиток усіх Збройних Сил", —  підкреслив начальник Генерального Штабу Збройних Сил України.

Зі свого боку Дмитро Ярош підкреслив, що єдність є ключовою умовою подальшої успішної боротьби та погодився із необхідністю вибудовувати взаємодію та інтеграцію добровольчих батальйонів у ЗСУ.

"ДУК, виконуючи спільні з Армією завдання, готовий підпорядковуватись армійському керівництву у питаннях, пов’язаних з обороною держави від зовнішнього ворога та дає можливість кожному патріоту захищати Україну. Хтось мобілізується в Армію, а хтось іде у волонтери. Водночас є велика частина добровольців, які з різних причин не можуть воювати безперервно, але готові воювати на ротаційній основі", — підкреслив Ярош.

Він також додав, що існує необхідність законодавчо закріпити соціальних захист добровольців та їхніх сімей.

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News