• 9:51 AM
  • субота , 4-грудня-2021

Вихованці РБДТ взяли участь у Міжнародному фестивалі "Весняний бал" (фото)

  • 4/2/2015
  • Перегляди 1002
  • Коментарі 0

28-29 березня в Ужгороді відбувся Міжнародний фестиваль дитячо-юнацької творчості "Весняний бал", який організовувала ТМ "Планета мистецтва" спільно з іншими організаціями. У ньому взяли участь семеро вихованців студії естрадного співу "Ліра" (керівник Гавацко Е.П.) і дві групи Хореографічна студія (керівник Буряс Ю.В.).

Почався конкурсний день виступами танцювальних колективів. Обидві наші групи зуміли продемострувати високий рівень виконання номерів, за що заслужено отримали дипломи ІІІ ступеня.

Після обіду змагалися вокалісти. Поміж учасників з Києва, Харкова, Дніпропетровська, Ужгорода та інших міст наші проявили себе достойно (відео можна побачити на сайті студії "Ліра"). Всіх вихованців студії нагороджено: Ганчич Алінку в молодшій категорії "Дипломом учасника фестивалю", у середній категорії (10-14 років) Ляшко Христинку, Козар Янку, Попович Улянку відзначено дипломами лауреата у номінації "За волю до перемоги", Камінський максим виборов диплом лауреата у номінації "Чаруючий голос".

До числа призерів ввійшли Матіко Андріанка та Лівак Златка. Їх нагороджено дипломами лауреата 3-го ступеню та кубками. Крім того всім учасникам вручено сувенірні медальйони, а керівнику Гавацко Ельвірі Петрівні подарували пісенник та оголошено подяку.

Виступи старшої танцювальної групи та Златки Лівак настільки сподобалися журі, що їх запросили й на гала-концерт, до програми якого входило лише 19 номерів.

Вітаємо всіх: і учасників, і переможців, і колег-керівників, і батьків, які взяли на себе усі матеріальні витрати, пов'язані з участю у фестивалі, за що всім - велике спасибі.

P.S. Незважаючи на численні нагороди, не всі вокалісти та батьки задоволені результатами. Маючи за плечима досвід участі у різних відомих пісенних конкурсах, отримавши високі відзнаки, та, власне, просто аналізуючи відео фестивалю, не зрозуміло, чому недооцінили кращих...


Я. ЛівакКоментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News