• 12:24 PM
  • середа , 19-січня-2022

В Іршавській районній бібліотеці відбулася презентація першої поетичної книги юної поетеси Діани Радь «Завуальована реальність»

  • 4/2/2015
  • Перегляди 1240
  • Коментарі 0

31 березня 2015 року, у рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання, в приміщенні Іршавської районної бібліотеки відбулася презентація першої поетичної книги юної поетеси Діани Радь «Завуальована реальність».

Діана Радь із села Кушниця, що на Іршавщині, ще вчиться в школі. Але любов до поетичного слова уже настільки заповнила її серце, що вона не може не писати. Батьки підтримують дівчину, всіляко сприяють її творчим пошукам.

І ось тепер, коли вона уже (тільки) в десятому класі – назбирала творів на першу книжку.

Присутні вчителька української мови і літератури Ковач Ганна Іванівна та директор Кушницької ЗОШ І-ІІІ ст. Белей Ганна Дмитрівна розповіли про те, як виявили талант своєї учениці і, не приховуючи свого здивування прочитаним, висловили свої емоції від таланту школярки.

А члени клубу за інтересами «Паросток» (кер. Мойсей Л.І., вчитель української мови та літератури Іршавської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) були захоплені поезією своєї ровесниці і безперервно задавали питання за питанням, на які отримували вичерпні відповіді.

Не тільки юні читачі, а й дорослі шанувальники поезії (Кузан В.В., Мельник Ю.Ю., Ловска В.В., Воробканич О.І. та ін.) перейнялися прочитаним, яке переросло у жваве обговорення збірки. 

Зустріч пройшла жваво, цікаво, невимушено, змістовно…. Кожен бажаючий мав змогу отримати книгу та автограф автора. Перший крок у визнанні молодої поетеси пройшов вдало.
Irshava News за матеріалами Іршавської ЦРБ

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News