• 7:13 PM
  • вівторок , 6-червня-2023

Підсумки олімпіад що проводилися в РБДТ

  • 3/31/2015
  • Перегляди 804
  • Коментарі 2

Минулого тижня в нашому закладі відбулися олімпіади, які мали на меті перевірку рівня підготовки вихованців гуртків з образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтв. Проводимо їх у період весняних канікул уже третій рік  і цим самим стимулюємо гуртківців різного рівня навчання до якісного оволодіння програмним матеріалом, виховуємо у них самостійність, сприяємо розвитку фантазії під час виконання ними олімпіадних завдань.

11 вихованців взяли участь в олімпіаді з образотворчого мистецтва в одній номінації «Живопис». Висвітлюючи тему «Великодні мотиви», діти проявили свої знання і талант вправним мазком пензля, палітрою відтінків та кольорів, грою акцентів та нюансів, що ми і змогли спостерігати. Спектр ідей, думок та асоціацій щодо найбільшого весняного свята знайшов своє відображення на папері. Техніка виконання, чистота роботи, композиційне рішення, відповідність тематиці – критерії, за якими було оцінено всі роботи компетентним журі та визначено трійки переможців у представлених вікових категоріях .
 
Весняно-великодній настрій продовжився на наступній олімпіаді з декоративно-ужиткового мистецтва, темою якої стали весняні та Великодні мотиви. 71 гуртківець, переповнених різними емоціями, боролися за призові місця у п’яти номінаціях: бісероплетіння, квілінг, ліплення з глини, побутовий дизайн, оригамі та паперопластика.

Після привітального слова директора закладу Мельник Й.Ю. і ознайомлення з правилами олімпіади діти приступили до роботи. Столи в актовому залі вмить наповнились заготовками, матеріалами та інструментами. Згодом у їх умілих ручках вони перетворилися на цікаві Великодні композиції; набув задуманої форми шматок глини; заграла різними барвами писанка; клубок ниток гачком наснував одяг для яєчок, а на ткацьких станочках почали вимальовуватися задані мотиви на силянках і браслетах і ще багато цікавих, зроблених абсолютно самостійно, виробів стали результатом тригодинної копіткої праці.
 
Отже, за такий невеликий відрізок часу ми стали очевидцями створення близько 70 робіт, виконаних за допомогою різноманітних прийомів та технік, в яких вихованці старались передати всю свою майстерність, свої знання, вміння та креативність.
 
Журі було непросто визначити переможців. Все ж таки воно змогло максимально об’єктивно, хоч і не без дискусій, назвати імена кращих у двох вікових категорій по кожній з номінацій.
 
Учасників, які здобули призові місця в олімпіадах, буде нагороджено грамотами РБДТ, а іншим, чиї роботи також привернули увагу журі, буде вручено подяки. Отже, вітаємо всіх учасників, які змогли показати свої здібності. Бажаємо всім творчої наснаги, успіхів і натхнення.

О.Дворак

Коментарі (2)
Попович Олександра
4/23/2016 5:13:15 PM  |  IP: 31.41.94.***
4
Попович Олександра
4/23/2016 5:13:01 PM  |  IP: 31.41.94.***
15

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News