• 7:23 PM
  • понеділок , 26-вересня-2022

В Іршаві ліквідували наслідки аварії на водопровідних гілках

  • 3/24/2015
  • Перегляди 774
  • Коментарі 0

Практично щодня Іршавське комунальне підприємство по водопостачанню та водовідведенню змушене ліквідовувати наслідки аварій на водопровідних гілках. Усе через зношеність водопровідних труб. На зараз на одну проблемну ділянку в місті стало менше.

Зокрема, водопровід по вулиці Піонерській введений в експлуатацію приблизно в 1978 році. Можна тільки уявити в якому стані знаходилися металеві труби через 37 років. Спеціалісти дають їх характеристику дуже лаконічно – зношені і надто сильно пошкоджені електрохімічною корозією.

 В останні роки мешканці Піонерської зверталися до міськвиконкому та водоканалу через дуже часті аварії. Зокрема, вуличним водопроводом завдовжки 140 метрів із вулиці Першотравневої на Піонерську йде подача води до будинків №6,8,10,12,14. При черговому «прориві» водопровідної труби всі мешканці лишалися без води. На ліквідацію такої аварії йшла майже доба, зазначає начальник Іршавського КПВ Віктор Гелетей.

Крім того, у минулому році частотність аварій зростала, ціни на матеріали теж піднімалися, відповідно, ліквідація аварій дорожчала з кожним разом, не кажучи вже про непродуктивні втрати води, особливо, у літній період.

Щоб вирішити цю проблему остаточно на початку поточного місяця водоканалом було проведено заміну проблемної гілки водопроводу. Згідно плану на відрізку 140 метрів пошкоджену металеву труба замінили на поліетиленову.

Таким чином, є надія, що мешканці вказаних будинків вже не матимуть проблем із водопостачанням.
Іршавська міська рада

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News