• 7:17 PM
  • вівторок , 6-червня-2023

На Іршавщині проведуть Дні довкілля

  • 3/21/2015
  • Перегляди 653
  • Коментарі 0

На Закарпатті проведуть акції з прибирання, озеленення та благоустрою населених пунктів і придорожніх смуг автомобільних доріг. З відповідним листом звернувся голова Закарпатської ОДА Василь Губаль до керівників РДА та МВК.


Він рекомендував провести роботи з благоустрою та приведення у належний санітарний стан адміністративних територій, парків, скверів, дитячих, спортивних та господарських майданчиків, вулиць, доріг, тротуарів, зупинок міського транспорту, а також забезпечити очищення від сміття берегів водойм.

Також навесні важливо прибрати кладовища, братські могили, меморіальні комплекси та місця поховання видатних осіб. Не залишаться поза увагою й автошляхи області. Зокрема, впродовж березня-травня відповідні структурні підрозділи держустанов повинні забезпечити очищення та прибирання придорожніх лісових смуг, висадку в кожному районі на ділянках доріг, лісозахисних насаджень, очистку від побутового сміття майданчиків для відпочинку та стоянок вздовж доріг.

До слова, цього тижня на Закарпатті вже розпочалися весняні толоки. Так, на автодорозі Ужгород-Мукачево висаджено тисячу деревцят ліщини.

Відтак, очільник краю доручив провести 25 квітня у всіх населених пунктах області День довкілля.

 

Прес-служба Закарпатської ОДА


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News