• 6:54 PM
  • п'ятниця , 22-вересня-2023

Іршавчани придбали джипа розвідникам у зону АТО (фото)

  • 3/18/2015
  • Перегляди 971
  • Коментарі 0

Цю приємну звіcтку у соцмережі Фейсбук повідомив волонтер Віталій Світлик. "Завдяки хорошим людям з Іршава Самопоміч солдати з розвідки знову будуть мати надійний транспорт взамін втраченому в Дебальцеві. В неділю Сергій Малицький та Ольга Чедрик передали 1900$, а вчора дякуючи Степан Пнівчук (та 6 пляшкам хорошого домашнього вина))) джип з Луцька вже був в Іршаві. Спасибі вам, Люди! 

Дорогу в Луцьк і назад оплатив повністю Степан Пнівчук. Машина не зважаючи на трохи обшарпаний вид доволі хороша, ходова в нормі, двигун заводиться з пів-оберту. Тепер трохи підрихтуємо його, по змозі забронюємо уразливі місця.

P.S. Дякую також працівнику ДАІ що зупинив опівночі за перевищення на посту в Бродах)) Після пару хвилин сердитого бурчання все ж відпустив, наголосивши що й сам за тиждень їде в АТО. Щасти тобі!"

Irshava News

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News