• 8:04 PM
  • понеділок , 3-жовтня-2022

Підсумки шевченківського тижня у Іршавському будинку дитячої творчості (фото)

  • 3/17/2015
  • Перегляди 895
  • Коментарі 0

"Пізнаємо генія" - так називався традиційний березневий тиждень, присвячений видатному сину українського народу Т.Г.Шевченку. В його рамках були заплановані та проведені заходи, які мали на меті виявлення і отримання нових знань про життя Кобзаря та пропаганда його творчості.

Відкрився Тиждень виховною годиною на тему: "Жінки у житті Шевченка". Далі проходив конкурс на краще читання поезії Кобзаря, що мав на меті відібр кандидатів на участь у районному конкурсі читців художнього слова. Разом з читцями (а це вихованці гуртків "Вокально-фольклорний" та "Літературний") усі присутні пережили ті події, які були відображені поетом силою свого слова. Учасники проявили свої акторські та ораторські здібності. А на районний конкурс були відібрані Іванна Лутак та Ірина Сокач (про їх участь у районному конкурсі читців ми вже повідомляли).

Також в рамках Тижня було оформлено виставку творчих робіт вихованців гуртків різних напрямків, присвячену життю і творчості великого генія. Вона триватиме до кінця березня.

Підсумком тижня став квест "Пізнаємо генія". Ця нетрадиційна, але цікава форма роботи з гуртківцями проводилася з гуртківцями вперше.В цій рухливій і водночас інтелектуальній грі діти змогли показати свої знання з життя та творчості Кобзаря. Квест пройшов вдало, адже дітям, які працювали в командах було цікаво та весело. Керівники зі своїх гуртків (тих, що займаються на базі РБДТ) визначили по 5 учасників. Таким чином у квесті взяли участь 5 команд.

Гра проходила в жвавому, інтенсивному темпі, адже дітям було необхідно не лише правильно відповісти на питання, які їм ставили координатори на зашифрованих станціях, і за які вони отримували бали, а й робити це максимально швидко, бо це також впливало на результат.

Перемогу з відривом у 4 бали отримала команда "Фенікс" (шахово-шашковий клуб "Вікторія"), вона була нагороджена грамотою та солодким призом. Інші команди також були заохочені грамотами за активну участь у квесті.

Ідея проведення такої гри сподобалася, тож будемо квестити й на інші теми.


Іршавський РБДТ

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News