• 1:04 PM
  • середа , 19-січня-2022

Іршавчани заощаджуватимуть в 7 разів більше (відео)

  • 3/17/2015
  • Перегляди 1139
  • Коментарі 1

Залишається менше двох тижнів до впровадження нових тарифів, коли за блакитне паливо пересічним українцям доведеться сплачувати в 7 разів дорожче. Як сприймають це нововведення люди, підприємці та чиновники – дивіться далі.

На цьому тижні в Іршаві відбулось одразу кілька робочих нарад та засідань, де з-поміж всього говорили про зростання тарифів на блакитне паливо. Звістка про значне підвищення вартості  газу приголомшила людей. Хоч про це говорили давно, втім всі пам’ятають заяви державного керівництва, буцімто палива в Україні видобувається достатньо і воно повинно коштувати сотню доларів. Це, зокрема, говорив і чинний прем’єр, нарікаючи на колишній “домайданний” уряд. Зараз же риторика кардинально змінилася.

Підвищення тарифів на енергоносії – це черговий крок назустріч кредитним грошам від МВФ.

Ситуація дедалі більше набуває катастрофічних ознак, переконує начальник відділу економічного розвитку Наталія Ковач. За роки її роботи в адміністрації Іршавський район весь час займав останні позиції за рівнем середньомісячної зарплати, конкуруючи хіба що з Берегівським.

Достеменно відомо, що протягом наступних двох років українців очікують принаймні два значні стрибки вартості блакитного палива,  і все для того, щоб вберегти ледь жевріючого монополіста “Нафтогаз”. Завдання врятувати гіганта урядовці поклали на гаманці громадян. Проте звідки брати кошти, офіційний Київ не надто переймається, кажуть на місцях.

Ще з самого початку протистояння на Східному фронті з Росією, а відтак загострення газової війни закарпатців закликали переходити до альтернативних видів опалення.

У районі щонайменше два потужні види локального пального – це вугілля та відходи деревообробної промисловості. Проте чомусь вони йдуть на експорт і не надто цікавлять  місцеве населення. Наприклад, паливні брикети можуть бути чудовим замінником газу. Їх виробляють на одному з деревообробних підприємств краю, втім, на внутрішньому ринку вони не користуються попитом, на відміну від європейського ринку.

Від нових газових тарифів страждатимуть і підприємства. Втім, ця ж деревообробна фабрика демонструє, що без російського газу можна обійтися. Для обігріву тут використовують відходи – такий собі замкнутий цикл.

Подорожчання цін на енергоносії призведе до ще більшого зубожіння українців. Заборгованості ростимуть, як і кількість абонентів, яких відрізатимуть від постачання.


Джерело: m-studio.net.ua

Коментарі (1)
Віт
3/18/2015 10:29:12 PM  |  IP: 178.94.194.***
Який грамотний наш т.в.о. )) Це буде не БУМ, енергетичний бум)) Це буде колапс! Або іншими словами пісець...

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News