• 5:39 PM
  • неділя , 5-лютого-2023

Розваги в час війни - або виховання подвійної моралі

  • 3/15/2015
  • Перегляди 1756
  • Коментарі 1

Як ми вже раніше повідомляли, деякі школи району, зокрема керівництво, до важливих траурних подій з життя країни ставиться безвідповідально та влаштовує гучні святкові вечори.

Житель с. Імстичево вирішив розібратися в ситуації і спитати районне керівництво про безрозсудність керівництва школи. На що йому надійшла цікава відповідь, що й переповів у соцмережі Фейсбук, далі пряма мова:

"Ніколи не постив в цій групі - але в даному випадку звертаюсь до районних представників осередків політичних партій, депутатів районної ради та інших відповідальних осіб з органів місцевої влади за допомогою в зясуванні наступних обставин, які мали місце 19 лютого 2015 року, на території Імстичівської ЗОШ І-ІІІ ст. 

20 лютого 2015 року, я - Добра Денис Іванович, громадянин України, письмово звернувся до т.в.о. Іршавської РДА п.Симканинець В.А. з наступною заявою:
- "Прошу надати мені офіційну інформацію про те, з якої нагоди, за чиєю вказівкою та на якій підставі, вчора, 19 лютого 2015 року - в річницю вшанування памяті Героїв Небесної Сотні, - в Імстичівській ЗОШ І-ІІІ ст. з 19.30 по 22.20 к.ч. проводився розважальний захід із гучною музикою, що лунала з потужних звукопідсилювачів, і яку було чутно по всіх навколишніх селах Боржавської долини.

Припускаю що подібні дії були скоєні навмисно як глузування і зневага до трагічних подій Майдану - памяті його жертв, членом партії регіонів, колишнім комсомольським і компартійним функціонером, нинішнім депутатом Іршавської районної ради - теперішнім директором Імстичівської ЗОШ І-ІІІ ст.." 


На мій лист я отримав відповідь за підписом начальника відділу освіти Іршавської РДА Є.Яцканич наступного змісту: 

- "Відділ освіти райдержадміністрації повідомляє, що 19 лютого 2015 року в Імстичівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар - практикум заступників директорів з виховної роботи на базі Імстичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів на тему " Виховання національно-патріотичних цінностей - патріотичне завдання сучасної української школи", у рамках якого було роведено ряд виховних заходів (копія додається).


Крім того інформуємо, що згідно п.1 указу Президента України від 11.02.2015 №69/2015 "Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення памяті Героїв Небесної Сотні " Днем памяті встановлено 20 лютого. " З відповіді офіційних осіб я так і не отримав відповіді по суті запиту - тому 11.03.2015 року направив повторний запит на імя т.в.о. голови Іршавської РДА В.А.Симканинця. Суть повторного запиту наступна (скан приведено нижче):

- "20.02.2015 року на Ваше імя було направлено запит щодо надання офіційної інформації про те, з якої нагоди, за чиєю вказівкою та на якій підставі 19 лютого 2015 року в Імстичівській ЗОШ І-ІІІ ступенів , з 19.30 по 22.20 к.ч. проводився розважальний захід із гучною музикою, що лунала з потужних звукопідсилювачів і яку було чутно по всіх навколишніх селах Боржавської долини. 

Дану заяву направляю повторно з огляду на відсутність відповіді по суті запитуваного - за чиєю вказівкою лунала музика в Імстичівській ЗОШ І-ІІІ ступенів в час проведення скорботних заходів як по державі, так в райцентрі - м.Іршава, в інших населених пунктах району; 
- чи правильно слід розуміти відповідь відділу освіти Іршавської РДА проведення гучної дискотеки в Імстичівській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено на виконання відповідного указу Президента України, як вшанування російським шансоном памяті Героїв Небесної Сотні?"
Прошу Вашого сприяння про встановлення всіх обставин описаного випадку. 
Дякую. Денис Добра

"

Irshava News

Коментарі (1)
Kap
3/21/2015 12:54:04 AM  |  IP: 37.143.9.***
Приклад марнотратцтва енергiї, часу та папiру.

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News