• 5:06 PM
  • п'ятниця , 22-вересня-2023

Закупівля ліків через ВООЗ та ЮНІСЕФ зруйнує корупційні схеми в фармацевтиці, – Сисоєнко

  • 3/13/2015
  • Перегляди 650
  • Коментарі 0

Спільний законопроект про передачу права закупівлі лікарських засобів міжнародним агенціям ВООЗ та ЮНІСЕФ знизить корупцію у сфері охорони здоров’я. Про це в ефірі Першого національного заявила депутат фракції Об’єднання «Самопоміч», заступник голови парламентського Комітету з питань охорони здоров’я Ірина Сисоєнко.

Депутат наголосила, що, згідно з новим спільним законопроектом, буде побудовано повністю новий механізм закупівлі препаратів.

«Прийняття цього законопроекту надасть можливість передати кошти державного бюджету до міжнародних організацій, які дадуть пацієнтам виключно ті лікарські засоби, які необхідні в Україні», – наголосила вона.

Серед основних позицій законопроекту депутат виокремила такі: спрощення офіційної реєстрації всіх лікарських засобів, які будуть закуповувати, крім того визначено додатковий перелік міжнародних організацій, які можуть здійснювати закупівлю лікарських засобів.

Крім того, передбачено визначення того, хто буде постачальником і займатиметься безпосередньою доставкою ліків до пацієнтів.

«На практиці це працюватиме так: Міністерство охорони здоров’я буде формувати перелік потрібних лікарських засобів, а які саме препарати закуповувати – визначатиме Всесвітня організація охорони здоров’я, щоби уникнути корупційної складової», – наголосила Сисоєнко.

Депутат зазначила, що в п’ятницю законопроект мають розглянути на засіданні парламентського Комітету з питань охорони здоров’я й уже найближчим часом його можуть прийняти.

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News