• 7:45 PM
  • середа , 7-червня-2023

Голова Закарпатської ОДА закликає представників місцевого самоврядування об'єднатись заради Закарпаття

  • 3/5/2015
  • Перегляди 707
  • Коментарі 0

Голова Закарпатської ОДА Василь Губаль відкрив засідання "круглого столу" на тему "Перспективи розвитку місцевого самоврядування у контексті реалізації Закону України "Про засади державної регіональної політики". Захід, який у четвер, 5 березня, зібрав голів місцевих рад краю та експертів, мав на меті організацію дискусії навколо перспектив реформ, у тому числі й адміністративних, щодо пошуку оптимальних форм взаємодії громад, тощо.

Очільник області запросив представників органів місцевого самоврядування – передовсім голів місцевих рад, міських, сільських і селищних голів - до об'єднання заради Закарпаття. "Переконаний, що нам частіше треба спілкуватися, гуртуватися, адже в нас спільні задачі. Ми повинні говорити не тільки про життя краю, а й і про і про зміни в державі, про те, як рухатися далі. Органи влади, місцевого самоврядування мають працювати для розвитку області, її економіки, соціальної сфери як єдиний механізм. Завдання у нас одні – закарпатські, українські. Це – добре життя в наших громадах".

Також під час обговорення Василь Губаль закликав представників місцевого самоврядування Закарпаття підходити до справ як справжні господарі, по-хазяйськи, відповідально. Голова ОДА розповів про принципи поділу коштів із вільних залишків бюджету, що виносяться на розгляд найближчої сесії облради – вони рівномірно розподілені між містами і районами краю, серед пріоритетів – увага глибинці, завершення тих об’єктів, які вже розпочаті, і також відзначив, що певні райони роками не мали таких серйозних вливань для соціальної сфери, що надійдуть зараз.


Також наголосив, що обласна влада приділяє велику увагу енергозаміщенню та енергозбереженню, й це має на меті мінімізувати використання газу: у 2014-му році проведено чимало заходів, здійснено облаштування твердопаливних котлів у закладах області, великі плани є й на 2015-ій рік – аж до повного переходу бюджетної сфери на альтернативне газовому опалення.

 
Відтак керівник краю ще раз запросив представників громад об’єднувати зусилля заради розвитку економіки, у тому числі залучення інвестицій, а також брати участь у міжнародних грантових проектах та бути активними й ефективними менеджерами на місцях. "Чекаємо пропозицій, не будьте байдужими – як стосовно справ села, міста, району, так і щодо впровадження реформ, змін на користь громад", - сказав Василь Губаль.

 

 

Прес-служба Закарпатської ОДА

Теги:
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News