• 7:33 PM
  • середа , 7-червня-2023

Від сьогодні громадяни РФ будуть в'їжджати в Україну за закордонними паспортами

  • 3/1/2015
  • Перегляди 740
  • Коментарі 0

Починаючи з сьогоднішнього дня, 1 березня громадяни Російської Федерації будуть в'їжджати в Україну за закордонними паспортами, а діти до 14 років мають бути вписані в закордонний паспорт батьків або їхати з власними закордонними паспортами.

При цьому ті громадяни Росії, які до 1 березня в'їхали в Україну за внутрішніми паспортами, а діти - за свідоцтвом про народження, зможуть перебувати в Україні до 90 діб і безперешкодно повернутися в Росію.

Натомість громадянам Росії, які з 1 березня при в'їзді в Україну будуть надавати внутрішні паспорти або свідоцтва про народження, відмовлять у в'їзді в Україну.

"Держприкордонслужба ще раз звертається до громадян України, які мають родичів чи знайомих в РФ, щоб вони поінформували їх про зазначені зміни і врахували цю інформацію при плануванні візитів в Україну", - зазначили прикордонники.

Еспресо.TV нагадує, що 30 січня цього року урядом прийнято постанову №23, якою зупинено дію окремих положень угоди між урядами України і Росії про безвізові поїздки громадян.

Експрес онлайн

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News