• 9:13 AM
  • понеділок , 25-вересня-2023

Чотири школи у Іршавському районі закрили на карантин

  • 2/18/2015
  • Перегляди 1640
  • Коментарі 0

До числа ЗОШ, у яких наразі оголошено карантин через погіршення санітарно-підемічної ситуації входять школи с. Довге, с. Приборжавське, с. В.Раковець та с. Сільце, інформує /http://goloskarpat.info/

Тривалість карантину у зазначених закладах освіти ймовірніше триватиме до нормалізації санітарно-епідемічної ситуації й значного зменшення захворюваності.

На початку лютого в райдержадміністрації відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На порядок денний було винесено питання щодо стану захворюваності на ГРВІ та грип в Іршавському районі,

Тоді про стан захворюваності на ГРВІ та грип в Іршавському районі інформував начальник районного управління головного управління Держсанепідемслужби у Закарпатській області Володимир Свіргун, який повідомив, що станом на початок лютого в деяких школах та дошкільних навчальних закладах району кількість хворих на ГРВІ дітей становить 30-40 відсотків. Проте середній показник району коливається поки що в межах 10%.

Після деяких обговорень, члени комісії дійшли згоди вважати за доцільне призупиняти навчально-виховний процес в загальноосвітніх школах, школах-інтернатах, гімназії, спортивному та професійному аграрному ліцеї, в дитячих дошкільних закладах при відсутності по причині захворюваності гострими респіраторними вірусними інфекціями від 20% спискового складу учнів (вихованців) на 14 календарних днів.

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News