• 3:10 AM
  • понеділок , 5-червня-2023

Наша доблєсна міліція нас береже

  • 5/31/2014
  • Перегляди 2971
  • Коментарі 0

Прйшли харити ріку а похарили нас. Сьогодні міліціїя приціпилася до рибалок на рівному місті, через те, що те нібито вони носять холодну зброю. Забрали нібито холодну зброю на експертизу і говорять про кримінальне провадження. А все через банальне тесак. Рибалки вже понад 2 місяці прибирають береги Іршавки, побачивши у них тесак біля кафе Меделін швидко та черезчур оперативно викликали експертів забрали кинжал на експертизу, навіть не розібравшись в ситуації. Прикро що справжні злочини не бачать. Їх рибалки запрошували побачити роботу, і де саме використовується кинжал. 
На фото чітко видно де саме використовується тесак і іршавчани бачать результат плідної праці рибалок, абсурдно але вже могли й сокири й бензопили забрати як холодну зброю. Працівники міліції відмовилися йти на місце прибирання, і як говориться без суда и следствия на рівному місті приписали кримінал.
Це доводить повну неефективність органів і його нинішнього начальства, а все зроблено для галочки , що нібито вони працюють, щоб показати псевдо працьовитість.

Через цілковитий бардак в органах в планах у рибалок пікетування відділку міліції як району так і області.

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News