• 8:19 AM
  • вівторок , 25-лютого-2020

На Іршавщині розпочалось посилення заходів безпеки

  • 2/11/2015
  • Перегляди 716
  • Коментарі 0

Події буремного Сходу тривожать всю Україну, загартовують народ та підсвідомо готують кожного до будь-якого розвитку подій у майбутньому. Але, як-то кажуть, - береженого і Бог береже. 


З метою захисту об’єктів інфраструктури, бюджетних установ та життєзабезпечення від терористичних загроз та щодо готовності захисних споруд до укриття населення при виникненні надзвичайних ситуацій воєнного характеру на території міської ради спільно працюють - міськвиконком, керівники КП «Тепло-Місто», Іршавського КПВ та громадське формування.

 Починаючи з 2 лютого заступник міського голови, начальники комунальних підприємств вивчають питання щодо наявності на території Іршавської міської ради підвальних приміщень, які можуть бути використані в якості укриття для населення. Їх і приводитимуть у належний санітарний стан.
Дані заходи проводяться відповідно до розпорядження Кабміну «Про встановлення режимів підвищеної готовності та надзвичайної ситуації», розпорядження голови Закарпатської ОДА та доручення голови Іршавської РДА.


Крім того, як уже повідомлялося у місті розпочинають посилено працювати члени громадського формування разом із дільничними інспекторами.
Також звертаємося до всіх жителів та гостей міста бути обачними та уважними якщо ви виявили підозрілий предмет, транспортний засіб або ж осіб, поведінка яких викликає підозру.

У такому разі зберігайте спокій та задля власної безпеки та оточуючих, повідомте до правоохоронних органів - 102 - міліція,
2-15-04 - райвідділ Державної служби з питань надзвичайних ситуацій
або 2-26-42 – приймальня міської ради, повідомляє офіційний сайт міської ради.

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News