• 9:59 PM
  • неділя , 4-грудня-2022

МВС має намір розформувати всі спецпідрозділи

  • 2/5/2015
  • Перегляди 1125
  • Коментарі 0

Згуладзе вирішила розформувати всі підрозділи спецназу. Нову формацію силовиків створять на прикладі американського SWAT.

МВС має намір розформувати всі спецпідрозділу і створити єдиний спецназ за зразком американського SWAT.

Про це під час свого виступу у Верховній Раді заявила перший заступник міністра внутрішніх справ Ека Згуладзе, повідомляють Вісті.
           
Вона зазначила, що незважаючи на те, що законопроект називається Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформи органів внутрішніх справ, цей документ не є проектом реформування внутрішніх сил.

"Це всього лише ті заходи, які вже сьогодні ми можемо прийняти без додаткових бюджетних витрат. Головна мета цього законопроекту скасувати дублювання і скасувати бюрократичний апарату", - заявила Згуладзе.

Зокрема, за її словами, слід відмовитися від ветеринарної міліції, провести реорганізацію УБОЗ, ліквідувати транспортну міліцію. "Вона зовсім не завантажена, всього дві справи в рік", - зазначила Згуладзе.

Замміністра оголосила про намір розформувати всі існуючі спецпідрозділи, щоб створити єдиний потужний спецназ.

"Один з головних компонентів цього закону - це ліквідація різних спеціальних підрозділів, яких дуже багато. На базі "Сокола" створити універсальний спецназ, схожий на американський і канадський SWAT", - сказала Згуладзе.

За прийняття цього законопроекту в першому читанні проголосували 290 депутатів. Рада також схвалила підготовку його до другого читання за скороченою процедурою.

7dniv.info

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News