• 10:23 AM
  • неділя , 14-серпня-2022

Серед кращих вчителів Закарпаття - вчитель з Іршавщини

  • 2/4/2015
  • Перегляди 2250
  • Коментарі 0

30 січня у залі ПАДІЮНу було гамірно і весело...

Численна глядацька аудиторія з нетерпінням чекає учасників очного етапу ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015».

Щасливі та виснажені обличчя конкурсантів, які пройшли тестування з фахової майстерності, підготовку та реалізацію освітнього проекту, майстер-класи та провели уроки у загальноосвітніх навчальних закладах м. Ужгорода, з нетерпінням очікували на рішення висококваліфікованого журі.

Учасники конкурсу – це справжні фахівці, професіонали, високоерудовані та компетентні спеціалісти, які своїми здобутками напишуть ще одну сторінку в історії розвитку освіти Закарпаття.

Дійство розпочалося грандіозним виступом вихованців ПАДІЮНу, які своїми невимушеними, щирими виступами подарували присутнім неймовірні хвилини радості.

Голова обласної державної адміністрації Василь Губаль, вітаючи учасників, наголосив, що виховуючи юну еліту нашого краю, учителі будують міцний інтелектуальний фундамент майбутньої незалежної і вільної країни – України.

Михайло Мотильчак, директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА, вітаючи педагогів, закликав, що вже потрібно забути випробовування, які випали на долю учасників. Сьогоднішні конкурсанти, переборовши усі труднощі, довели, що лише справжній фахівець, поціновувач учительської справи, митець, який зумів реалізувати свій потенціал та довів, що діти – це майбутнє, яке потрібно захищати, яким потрібно прививати любов до рідної неньки-України та виховувати патріотів рідної землі. Лише справжні освітяни, педагоги зможуть у надзвичайно важкі часи для держави довести молоді, що за незалежність, суверенітет та успіх своєї країни потрібно боротися, потрібно захищати її права, відстоювати право на вільне життя та власну гідність, висловлювати думки і жити у вільній соборній Україні. Михайло Андрійович побажав учителям гарних учнів, позитивних батьків та професійного ґрунту.

Урочистості підійшли до кульмінаційного моменту – оголошення переможців.

Лідія Ходанич, голова журі у номінації «Українська мова і література», доцент кафедри педагогіки, психології та теорії управління освітою Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат педагогічних наук, повідомила присутнім, що сьогоднішні конкурсанти – це великі хвилі, які штурмують учнівське море, не даючи спокійно відпочити. Завдячуючи молодим, енергійним педагогам учительські настанови та знання знаходять нові влиття, віяння, які творять нову українську генерацію.

Лідія Петрівна зачитала результати: переможець – Ківеждій Олеся Василівна, учитель української мови і літератури Хустської гімназії-інтернату; лауреат, який здобув ІІ місце – Лендєл Оксана Василівна, учитель української мови і літератури Виноградівської гімназії Виноградівської районної ради Закарпатської області; лауреат, який здобув ІІІ місце – Світлик Віта Іванівна, учитель української мови і літератури Ільницької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Іршавської районної ради Закарпатської області; та учасників: Селехман Наталія Михайлівна, учитель української мови і літератури Берегівської гімназії Берегівської міської ради Закарпатської області; Товтин Наталія Михайлівна, учитель української мови і літератури загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів с. Порошкова Перечинського району Закарпатської області.

Голова журі з номінації «Хімія» Онисько Михайло – завідувач кафедри органічної хімії хімічного факультету ДВНЗ «Ужгородський національний університет», кандидат хімічних наук, доцент, повідомив, що хімія – наука, яка змушує думати, аналізувати, втілювати, експериментувати. Сьогоднішні переможці – це вчителі, які довели свою унікальність та неперевершеність, вміння та хист, майстерність та навики. У номінації «Хімія» результати такі: переможець – Ганич Олена Василівна, учитель хімії Сторожницької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області; лауреат, який здобув ІІ місце – Родванська Ганна Войтехівна, учитель хімії Королівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 1 Виноградівської районної ради Закарпатської області; лауреат, який здобув ІІІ місце – Стецьо Ольга Михайлівна, учитель хімії Мукачівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 6 Мукачівської міської ради Закарпатської області; учасники: Горват Маріанна Володимирівна, учитель хімії Кривської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Хустської районної державної адміністрації.

Оголошуючи кращих у номінації «Образотворче мистецтво», Ганна Добей, заступник голови журі, вчитель образотворчого мистецтва Ужгородської спеціалізованої школи №5 з поглибленим вивченням іноземних мов Ужгородської міської ради Закарпатської області, вчитель-методист, повідомила, що мистецтво не має кордонів. Створюючи незабутні уроки для школярів, учителі дарують їм незабутню казку, яка запам’ятається на все життя.

У номінації «Образотворче мистецтво» переможець: Зейкан Іван Петрович, учитель образотворчого мистецтва Імстичівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Іршавської районної ради Закарпатської області; лауреат, який посів ІІ місце – Петрище Олена Михайлівна, учитель образотворчого мистецтва Міжгірської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 1 Міжгірської районної ради Закарпатської області; лауреат, який посів ІІІ місце – Мельник Ольга Валеріївна, учитель образотворчого мистецтва навчально-виховного комплексу «Ужгородський економічний ліцей, ЗОШ І – ІІ ступенів» Ужгородської міської ради Закарпатської області; учасники: Грись Надія Валеріївна, учитель образотворчого мистецтва Новоселицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Новоселицької сільської ради Тячівського району Закарпатської області; Локотош Леся Адальбертівна, учитель образотворчого мистецтва Вишківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 1 Хустської районної державної адміністрації.

Голова журі у номінації «Правознавство» Василь Лемак, завідувач кафедри теорії та історії держави і права України юридичного факультету ДВНЗ «Ужгородський національний університет», доктор юридичних наук, професор, акцентував увагу присутніх, що лише чітке правове поле забезпечить нашій молодій державі успішний шлях у подальшому її встановленні як суверенної та незалежної країни. Потрібно боротися, творити і працювати в ім'я єдиної України.

Василь Лемак оголосив результати: переможець – Петканич Андрея Михайлівна, учитель правознавства Виноградівської гімназії Виноградівської районної ради Закарпатської області; лауреат, який посів ІІ місце – Бізонич Інна Миколаївна, учитель правознавства Мукачівського ліцею Мукачівської міської ради Закарпатської області; лауреат, який посів ІІІ місце – Страшкулич Ігор Васильович – учитель правознавства Великоберезнянської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І – ІІІ ступенів Закарпатської обласної ради; учасник – Шимон Віталія Іванівна – учитель правознавства Данилівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Хустської районної державної адміністрації.

Дипломи переможців, лауреатів, учасників, грошові нагороди та посвідчення про курси підвищення кваліфікації вручали Василь Губаль, голова Закарпатської обласної державної адміністрації, Михайло Мотильчак, директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА, Володимир Чубірко, голова Закарпатської обласної ради.

Завершилося свято виступами дитячих колективів ПАДІЮНу, які зуміли довести до присутніх своє тепло, щирість та доброту.

Нехай цей день залишиться у пам’яті освітян, як свято миру, знань і настанов.

Матеріали офіційного сайту ЗІППО

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News