• 1:35 AM
  • вівторок , 3-жовтня-2023

Подарунки від митців

  • 1/30/2015
  • Перегляди 1292
  • Коментарі 0

Приємно відзначити, що за останні декілька місяців фонди Іршавського районного історико-краєзнавчого музею поповнилися декількома десятками цінних експонатів, серед яких окремо можна виділити художні роботи наших знаменитих майстрів пензля та різця.

Всім відомо, що Іршавщина надзвичайно багата на талановитих людей у всіх, без виключення, сферах людського життя. Особливо це стосується людей творчих, тих, хто уміє побачити у навколишньому світі красиве і позитивне. Їхні роботи дають душевний спокій, тепло і надихають на позитивні емоції. У фондах нашого музею уже зберігається декілька робіт подарованих нашими митцями. Зокрема це ікони художника-іконописця із Приборжавського Івана Андрішки, вироби іршавського гончаря Олександра Дворака,різьблена ікона «Розп’яття» художника із Виноградова Карла Керечанина, переданої на зберігання під час його персональної виставки в Іршаві.

За останній рік музейна колекція суттєво поповнилася новими роботами. У буремні лютневі дні 2014 року до музею надійшла картина «Іршава» відомої художниці Любов Микити, яку було передано громадським активістом Євгенією Шутка із ліквідованого офісу «Партії регіонів». Невдовзі свої роботи подарували не менш відомі митці нашого краю Василь Ловска (картина «Смерековий Камінь») та Іван Шмулига (рельєфне панно «На сонечку»). 

Порадувала нас своїми роботами талановитий педагог та народний умілець із Чорного Потоку Лариса Щока. Після персональної виставки, яка проходила у Будинку дитячої творчості, нею до музею було передано картину «Церква у Локті» та художній витвір з коренепластики «Нескінченність життя».  

Приємно констатувати, що не  стоять осторонь культурного життя і жителі району. Справжній поціновувач історії нашого краю іршавчанин Георгій Мелеганич подарував до музею картину «Околиця Іршави», яка належить перу ще одного нашого земляка художника Юрія Золотаря. А художник-живописець Степан Лях, ніби підсумовуючи 2014 рік, передав до музею унікальний каталог з 1987 року, в якому представлено роботи 24-х художників та народних умільців Іршавського району.

Дані роботи займуть своє чільне місце в музейній експозиції і будуть повсякчас презентувати творчу Іршавщину для відвідувачів нашого музею.Директор Іршавського районного 
історико-краєзнавчого музею БДТ 
Андрій Світлинець

Теги:
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News