• 8:43 AM
  • понеділок , 25-вересня-2023

В Іршаві засідала профільна комісія міської ради з питань бюджету

  • 1/21/2015
  • Перегляди 867
  • Коментарі 0

19 січня працювала профільна комісія міської ради з питань бюджету. Звісно, найпершими розглядали питання, що стосуються нових положень у головному фінансовому документі країни. Про них уже неодноразово йшлося - акциз, податок на нерухомість, туристичний збір, транспортний податок, плата в ДНЗ за відвідування.

Знову ж таки, присутні в глухому куті, оскільки міський бюджет у складному становищі, його наповнення лягає на, і без того спустошені, гаманці громади.

Відтак, пропозиції стосовно ставки податку на майно для житлових будинків та квартир – 1 грн/м?, щодо будівель – готельних, офісних, торговельних, то одна із пропозицій на рівні 1 гривні, інша – 3 грн/м?.

Батьківську плату за відвідування дітей ДНЗ запропонували залишити на рівні минулого року (60% батьки, 40% бюджетні кошти), хоча з 2015-го законом передбачено регулювання цих цифр, а саме – повністю перекласти на батьків плату за перебування дітей у дошкільних навчальних закладах. Ставку на туристичний збір пропонують встановити на рівні 1%.

Станом на 1 січня 2015 року залишилася офіційна заборгованість по загальному та спеціальному фондах міського бюджету. Тобто це зареєстровані платіжні доручення, але не проплачені держказначейством у минулому році. Тож наступним розглянули проекти рішень про спрямування вільного залишку та в цілому бюджету на 2015 рік по доходах і видатках.

Насамкінець розглянули програму соціально-економічного розвитку міста на поточний рік і взяли її на доопрацювання.

Так, всі опрацьовані проекти рішень із пропозиціями будуть винесені на розгляд другого пленарного засідання сорокової сесії Іршавської міської ради.

Інформація про всі прийняті рішення бюджету 2015 року буде опублікована  після сесії міської ради, повідомляє Іршавська міська рада

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News