• 7:14 AM
  • середа , 28-вересня-2022

В УжНУ з'являться дві нові спеціальності

  • 1/9/2015
  • Перегляди 1404
  • Коментарі 1

 У сучасному світі важливо йти в ногу з часом. Це стосується і сфери здобуття освіти. Тож з 2015-го року в УжНУ можна буде опанувати ще дві спеціальності – "Реклама та зв'язки з громадськістю" і "Готельно-ресторанна справа".

Про особливості та перспективи їх розвитку розповіли декан філологічного факультету Галина Шумицька й декан факультету туризму та міжнародних комунікацій Наталія Габчак.

"Підготовка фахівців за напрямом "Реклама і зв'язки з громадськістю" в УжНУ нині на часі, – переконана пані Галина Шумицька. – Українське суспільство, особливо після Революції Гідності, продемонструвало високу зацікавленість в отриманні інформації про діяльність державних установ, організацій, приватних компаній. Залучення до цієї роботи фахівців зі зв'язків із громадськістю переоцінити важко.

Саме вони можуть професійно й оперативно підготувати та поширити через ЗМІ чи в інший спосіб актуальну інформацію, якою цікавляться громадяни. Нині таких спеціалістів готують переважно у вишах міст-мільйонників, де вони й залишаються працювати.

Водночас Закарпаття з його значним туристично-рекреаційним потенціалом, широким етно-національним спектром, тісними всеукраїнськими та міжнародними зв'язками, економічними і культурними можливостями вкрай потребує місцевих спеціалістів, які налагодять комунікативні зв'язки не тільки всередині крайової спільноти, а й з іншими регіонами нашої країни та зарубіжжя.

Не менш важливою є й проблематика економічного розвитку нашої області та країни. Як відомо, реклама — це рушій торгівлі. Тож позиції нашого краю можна підсилити і розширити, достойно презентуючи можливості місцевих виробників як на обласному, так і на зовнішніх ринках. Допомогти у цьому зможуть фахівці з реклами, які здобуватимуть високоякісну освіту в УжНУ за напрямом "Реклама і зв'язки з громадськістю", – стверджує декан філологічного факультету.

Попри те, що в краї вже є один виш, який готує фахівців готельно-ресторанної справи, відкриття цієї спеціальності в УжНУ теж є актуальним. Бо, за словами пані Наталії Габчак, мережа готельно-ресторанних, туристично-рекреаційних та санаторно-курортних закладів області нараховує більш ніж 300 об'єктів, а для збалансованого та якісного обслуговування туристів і рекреантів не вистачає кваліфікованих кадрів.

Так, до 2022 року Закарпатська область має підготуватися до прийняття зимових Олімпійських та Параолімпійських ігор в Україні. "Згідно зі світовою практикою, належне функціонування 10 готельних номерів мають забезпечувати від 4 до 20 спеціалістів. Відповідно, до початку зимових Олімпійських та Параолімпійських ігор у 2022 році необхідно підготувати близько 120 тисяч фахівців. Тому є над чим працювати: актуальність підготовки фахівців очевидна", – стверджує декан факультету туризму та міжнародних комунікацій.

Підготовка фахівців за напрямом "Готельно-ресторанна справа" передбачає оволодіння професійними знаннями з менеджменту, маркетингу, економіки, технології та організації готельного та ресторанного господарства, інформаційних технологій в готельно-ресторанній справі та інших дисциплін. Для кращого опанування фаху планують створити лабораторії "Навчальний бар. Навчальний ресторан" і "Лабораторію технології та обслуговування в готелях і туристичних комплексах", використовувати вже наявні в УжНУ хімічну лабораторію, лабораторію комп'ютерної графіки тощо.

Навчальний план бакалавра передбачає також поглиблене вивчення іноземних мов (англійської, німецької та словацької – на вибір студента). Додатково планують увести факультативні заняття з угорської, російської та французької мов. Важливо також, що факультет та його структурні підрозділи є активними учасниками міжнародного співробітництва, зокрема з такими країнами, як Австралія, Туреччина, Німеччина, Швейцарія, США, Росія, Угорщина, Словаччина, Польща, Чехія, Сербія, Австрія.

"Особливістю навчального плану підготовки бакалавра з готельно-ресторанної справи у УжНУ є те, що він, поряд з нормативними, містить низку варіативних економічних, медичних та правових дисциплін, які передбачають надання знань, необхідних для відкриття власного готельного та ресторанного підприємства", – стверджує Наталія Габчак.

Нагадаємо, що ліцензійний обсяг на спеціальність "Реклама та зв'язки з громадськістю" – 30 місць стаціонарної форми навчання та 30 місць заочної. Потрібні предмети в сертифікаті УЦОЯО для вступу на "Рекламу і зв'язки з громадськістю" – українська мова та література (базовий рівень), іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська), історія України.

Ліцензійний обсяг спеціальності "Готельно-ресторанна справа" – 50 місць стаціонарної та 30 місць заочної форм навчання. Необхідні предмети в сертифікаті УЦОЯО для вступу на "Готельно-ресторанну справу" – географія, українська мова та література (базовий рівень), історія України.

 Медіацент УжНУ


Теги:
Коментарі (1)
Справедлива
1/12/2015 12:43:56 PM  |  IP: 92.112.215.***

Хотіла я би знати кому потрібні спеціалісти з готельно-ресторанного бізнесу, наприклад, у Іршавському районі? Ніхто їм ніколи ніде не запропонує роботу, бо університетам наплювати де будуть працювати їхні випускники. Акредитацію дістали и заманють дітей. А що далі-після закінчення їм байдуже. Хто тепер займається туристичним бізнесом? Так як і все у нашій Україні. Бог дав Закарпаттю безкоштовно красу гір, полонин, мінеральні води. Але хіба ми їх для розвитку краю вміємо раціонально використати? Тупо, дурно, хаотично кудись прямуємо. А куди - самі не знаємо.Тому і маємо те, що маємо.

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News