• 4:27 AM
  • неділя , 24-вересня-2023

Поліцейські Іршави затримали автомобіль, завантажений нелегальним гравієм

  • 8/11/2022
  • Перегляди 481
  • Коментарі 2


Сьогодні, 11 серпня, близько 8-ої години ранку, між селами Довге та Бронька працівники поліції Іршави помітили вантажівку з гравієм.

Як повідомляють у прес службі поліції,  транспортний засіб рухався зі сторони річки Боржави.

Поліцейські зупинили автомобіль, щоб перевірити легальність вантажу. Проте водій автомобіля “ЗІЛ” не мав жодних документів, у яких би зазначалося походження ріні або ж дозволу на її видобуток. 

Поліцейські також встановили місце поблизу річки, де й відбувався незаконний видобуток. Транспортний засіб разом із вантажем вилучено. Зразки гравію поліцейські відправили на відповідне експертне дослідження.

За фактом слідчі поліції Іршави відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст. 240 Кримінального кодексу України (Порушення правил охорони або використання надр). Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від трьох тисяч до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк.

Усі обставини справи буде встановлено в ході досудового розслідування.

Коментарі (2)
мигаль
8/12/2022 10:23:31 PM  |  IP: 194.0.157.***
пак добре ош имили го но треба ушиткых брати а не лем єдного та битися в груди.но исе нич а мы скоро упстанемеся без хащі бо біля кладбища напроти Синявкы щи у яри порізали та полишали пні на уровні пояса а типирь ся имили в районі "Любимої" як ити на дачі різати .и ріжуть усьо пудряд. та скоро небуде хащі.
Ха ХА
8/12/2022 1:32:30 PM  |  IP: 31.41.94.***
Треба було зразу розстріляти це серйозний злочин Бо не заплатив ментам ?????

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News