• 3:33 AM
  • понеділок , 5-червня-2023

7 років ув’язнення за пособництво у захопленні державної влади – на Закарпатті засуджено агента ФСБ РФ

  • 7/19/2022
  • Перегляди 247
  • Коментарі 0

За публічного обвинувачення Закарпатської обласної прокуратури громадянина рф, що проживав у Сваляві, засуджено до 7 років ув’язнення за пособництво в діях, вчинених з метою захоплення державної влади (ч. 5 ст. 27 ч. 1 ст. 109 КК України).

Прокурор у суді довів, що чоловік був агентом ФСБ РФ та виконував завдання щодо збору та передачі ворогу інформації про суспільно-політичні та економічні процеси в Україні. З початком активного наступу військ РФ, обвинувачений погодився підготувати ряд фейкових публікацій у ЗМІ з тиражуванням закликів до «вигнання націоналістичних угруповань задля порятунку великих міст», а також критики тих, хто, рятуючись від війни, евакуює свої сім’ї в інші регіони України чи за кордон. Крім того, він мав поширювати думку про те, що нібито деструктивні дії української влади призводять до мародерства та загибелі військових.

За це він регулярно отримував матеріальну винагороду, яка надходила на банківські рахунки його співмешканки. Жінку вже засуджено за пособництво в діях, вчинених з метою захоплення державної влади.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Управління СБУ в Закарпатській області. До вступу вироку в законну силу обвинувачений перебуватиме під вартою.

Примітка: вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).Закарпатська обласна прокуратура

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News