• 9:08 AM
  • понеділок , 25-вересня-2023

Іршавська лікарня отримала допомогу від Австрійських меценатів

  • 6/28/2022
  • Перегляди 569
  • Коментарі 2

Подружжя лікарів Урста Василь та Власта, які працюють у Словаччині та Австрійські меценати подарували травматологічному відділені Іршавської лікарні апарат для заживлення загноєних ран.

Про це повідомляє директор "Іршавська міська лікарня" Караслай Сергій Васильович.

"Цими днями в травматологічне відділення доставлено апарат «Комфорт» - для терапії ран негативним (вакуумним) тиском. Таким чином, ефективно будуть сануватися загноєні рани  як цивільним особам, так і пораненим військовим.

Апарат «Комфорт» посилить заживлення ран та відновлення цілісності травмованих частин. Наразі, це є дуже актуальним в умовах військового часу."
- йдеться в дописі директора лікарні.

Також, Сергій Васильович подякував подружжю Урста та Австрійським меценатам за допомогу та сподівається на подальшу співпрацю.
Irshava News.com

Коментарі (2)
Читач
6/29/2022 10:27:24 PM  |  IP: 185.224.112.***
Типирь дорожче буде лікуватися, тим паче в иршаві...зробіть телефон скарги про вимагання лікарями і суками сестрами грошей....
Ssss
6/29/2022 10:04:24 PM  |  IP: 92.223.105.***
Суть - лікарі працюють у Словаччині. Щоб працювати лікарем за кордоном треба здати екзамен. Ідуть найкращі, нажаль. Я знаю багатьох прекрасних лікарів у нас, навіть медсестер (пробачте, лікарі, за порівняння з вами медсестер але там свої "профі") і часто їм був вельми вдячний. Але бачу скільки молодих і перспективних іде за кордон. Перспективних і кваліфікованих... Надіюсь, з тим апаратом будуть робити спеціалісти того ж рівня що й ті що його закупили...

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News