• 4:29 PM
  • неділя , 5-лютого-2023

З березня будуть видавати нові автомобільні номерні знаки

  • 1/7/2015
  • Перегляди 1244
  • Коментарі 1

Із 31 березня в Україні будуть введені нові автомобільні номерні знаки. Про повідомив заступник міністра внутрішніх справ України, керівник апарату Сергій Чеботар.

За його словами, ціна номерних знаків не буде змінюватись і вони коштуватимуть 134 гривні.

«Нові номерні знаки країн Європи, які використовуються на етапі набуття членства в Європейському Союзі, в Україні будуть введені вже з 31 березня цього року», – зазначив Чеботар.

Заступник міністра наголосив, що віднині власником номерних знаків буде МВС в особі Департаменту Державної автомобільної інспекції, посередництво будь-яких фірм виключено.

У вересні 2014 року Державна служба інтелектуальної власності України видала МВС патент на виготовлення нових номерних знаків для транспортних засобів.

Головна відмінність нових номерних знаків полягатиме в тому, що нинішню світло-синю і жовту, кольорів державного прапора, смужку в лівій частині номерної таблички, на якій розміщені прапор України і код держави UA, замінять на темно-синю смужку кольору прапора ЄС, яка є й на номерах автомашин країн-членів Євросоюзу. У майбутньому, в разі вступу України до Європейського союзу, прапор чи герб України на цій смужці планують замінити на 12 зірочок, що є символом ЄС.


Джерело: Радіо Свобода

Коментарі (1)
читач
1/9/2015 8:42:35 AM  |  IP: 193.142.219.***
Дороги нікому вчинити..........а номера вам треба міняти....всьо добре в Україні лиш номера треба поміняти

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News