• 9:49 AM
  • неділя , 14-серпня-2022

Аж три романи "закрутив" автор еротичної лірики Василь Кузан

  • 1/4/2015
  • Перегляди 1219
  • Коментарі 0

Днями закарпатський літератор Василь Кузан зустрівся з читачами Виноградівщини. А «посередником» стали Виноградівська районна бібліотека, під чиїм дахом зустрілися поет і його шанувальники (за повної зали, до речі), а також районна організація товариства «Просвіта» і її очільник Віктор Урста. Саме завдяки організаторам на зустрічі звучали численні вір­ші та пісні у виконанні працівників бібліотеки, старшокласників міської школи №1. Серед учасників заходу були й виноградівські літератори Михайло Чухран, Валентина Костьо, Іван Говбан, Василь Горват…
 
Під час поетичного спілкування Василь Кузан розповів про свою творчість, прочитав сповнені легкої іронії вірші про кохання, ознайомив з новими книжками своїх колег по перу Процюка, Шутко, Косенка, Слапчука та інших і підписав книжки виноградівським читачам.
 
Василь Кузан відомий на Закарпатті й за межами як автор віршів, текстів пісень, прози, літературних статей, драматургії. Останні три роки він офіційно ніде не працював, тож цей період пережив «на колесах». Їздив на зустрічі з читачами в Тернопіль, Івано-Франківськ, Київ, Львів, читав своїх вірші солдатам, пораненим під час захисту України від східного агресора. Поет відзначений рядом літературних премій.
 
До речі, щодо прози, то він щойно написав роман, в основі якого життєвий досвід весільного тамади. Ще два романи – в процесі створення.
 
Григорій РОВТА.
м.Виноградів.

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News