• 9:52 AM
  • п'ятниця , 24-березня-2023

В Іршаві правоохоронці виявили піротехніку без документів

  • 12/31/2014
  • Перегляди 718
  • Коментарі 0

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят працівники Іршавського райвідділу міліції провели відпрацювання ринку в м.Іршава, де виявили та вилучили піротехнічну продукцію без документів.

Ці небезпечні святкові іграшки можуть стати причиною травмування громадян, тому правоохоронці акцентують увагу на виконання торговельними закладами правил торгівлі, починаючи з дотримання правил зберігання вказаного товару до недопущення реалізації недоброякісних виробів без відповідних документів.
 
Працівники Іршавського райвідділу на території  ринку м.Іршава виявили факт незаконної торгівлі піротехнічними виробами. Більше 252 петард та 12 салютів пропонувались покупцям приватним підприємцем, при цьому документи, які б підтверджували законність реалізації вказаної категорії вибухонебезпечного товару, були відсутні.
 
Власника піротехнічних засобів притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.195-6 (порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів) Кодексу України про адміністративні правопорушення, яким передбачено покарання у вигляді штрафу в розмірі від 35 до 60 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією піротехнічних засобів.
 
Віта Горзов
Іршавський РВ УМВС

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News