• 4:43 AM
  • субота , 10-червня-2023

Паводкова небезпека на Іршавщині (ВІДЕО)

  • 12/29/2014
  • Перегляди 1237
  • Коментарі 0

Кінець першого зимового місяця, а справжніх морозів практично і не було. Зате м‘яка погода була щедрою на дощі, через що рівень води у річках загрозливо піднявся. Зокрема Боржава в межах Іршавщини.

Такою була картина у 2010 році, коли дощі та талий сніг наповнили річки області, через що ті вийшли з берегів. Чимало сільгоспугідь та дворогосподарств були підтоплені. А людей доводилось рятувати з їхніх будинків. Тоді, велика вода завдала району збитків на 7 мільйонів гривень. Часткове фінансування та замороження робіт призвело до того, що будівництво захисних споруд не завершили. Зокрема,  не все зроблено у Лисичеві, де вода підмиває берег. Не розширили русло Боржави і у межах Дубрівки. Проте були й успішні проекти, як от,  зведення захисного насипу в Іршаві на річці Синявка, від якої страждали жителі неподалік. На цьому і зупинилися, позаяк грошей на захист від води не передбачено. Втім,  на погоду. Наразі програма будівництва берегоукріплень та захисту від паводків залишається замороженою, а от чи буде такою небезпека підтоплень – покаже час.Джерело: m-studio.net.ua

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News