• 7:19 PM
  • середа , 7-червня-2023

З 1 січня для роботи в Росії необхідно отримати патент

  • 12/29/2014
  • Перегляди 984
  • Коментарі 0

Глава ФМС Костянтин Ромодановський повідомив, що громадяни України з 1 січня 2015 року мають отримуватимуть патенти на роботу в Росії.

"Українські громадяни в'їжджають до Росії поки за внутрішніми паспортами. З 1 січня вводиться інша система дозвільних документів на роботу. Громадяни України в загальному порядку повинні будуть отримувати патенти для роботи у фізичних та юридичних осіб. У 2014 році ми йшли назустріч і вкрай ліберально підходили до громадянам України. Напевно, в 2015 році ми повернемося на свої рейки і будемо розглядати громадян України в загальному плані. за винятком тих, хто виїхав з території України вимушено і з об'єктивних причин повернутися не може. Безумовно, ми будемо цієї категорії всіляко допомагати ", - повідомив Ромодановський в інтерв'ю "Російській газеті".

Він уточнив, що перебувати на території Росії без дозвільних документів (патенту на роботу, дозволу на тимчасове проживання та інших) можна 90 днів протягом 180 днів. Це правило встановлено для всіх безвізові мігрантів, і громадяни України не будуть винятком.

Ромодановський на питання про можливість введення візового режиму зазначив, що Росія не йде "по шляху посилювання, специфічного ставлення до громадян братської держави, які зараз потрапили в таку складну ситуацію через внутрішнього конфлікту".

Нагадаємо,що за неофіційною інформацією в Росії працює більше 50-ти тисяч закарпатців, - повідомляють Новини Закарпаття.

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News