• 10:11 PM
  • понеділок , 3-жовтня-2022

В Іршаві провели атестацію каратистів (фото)

  • 12/29/2014
  • Перегляди 993
  • Коментарі 0

На базі Іршавської ЗОШ №2 відбулась атестація юних каратистів з спортивного клубу з с.Довге.

На Іршавщині активно розвиваються різні види спорту, такі як футбол, волейбол, бокс, карате та ін.. Спорт  особливо важливий для дітей, адже дитина розвивається як фізично так і морально.

Підводячи підсумки цього року, юні каратисти показали свої навики.  Участь у атестації взяли 22 учнів Юрія Фірки.Вікова категорія від 7 до 13 років.  Саму ж атестацію проводив голова клубу «Тхеан»  Фірка Михайло Васильович.

Серед присутніх були представники Іршавської федерації боксу, зокрема Іван Ковач, завідуючий сектором молоді і спорту Іршавської районної державної адміністрації АндрійДанканич та батьки юних каратистів.

Сам же клуб існує з 2001 року, представники якого неодноразово брали участь у різноманітни хчемпіонатах здобуваючи на них перемогу. Сьогодні, клуб всупереч різноманітних перепон знову відроджується, зокрема завдяки ентузіазмі батьків, прикладом цього є результативність дітей. Приємно відзначити, що займаються карате не тільки хлопці, але й дівчата.Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News