• 10:47 PM
  • неділя , 23-лютого-2020

У рамках проекту "Подаруй Різдво дітям" на Закарпатті відбудеться низка спортзмагань із формуванням подарунків для дітей у зоні АТО

  • 12/22/2014
  • Перегляди 786
  • Коментарі 0

Уже четвертий рік поспіль перед головними зимовими святами на Закарпаття, у Берегово зокрема, приїздить команда благодійного проекту «Подаруй Різдво дітям». У рамках подорожі учасники проекту не тільки вручають подарунки нужденним дітям, людям похилого віку, ромській громаді, а й організовують різноманітні розважально-розвиваючі програми, дитячі фестивалі спортивні змагання. Цьогоріч «Подаруй Різдво дітям» відвідає Берегово, Мукачево, Виноградівщину.

Головними організаторами благочинного проекту є Асоціація «Духовне відродження», Міжнародна громадська організація «Наша спадщина», проект «Подаруй надію».

Стартували благодійники, серед яких є і дітлахи, 21 грудня з Мукачева, де були заплановані спортивні змагання на території однієї з шкіл. 22 грудня вже у Берегові на території УСБ «Закарпаття» розпочнуться змагання з реслінгу, участь у яких візьмуть більше 100 спортсменів. 

23 грудня тут же стартують обласні змагання з великого тенісу. Цього ж дня добродійники відвідають циганський табір у с. Балажієво та вручать тамтешнім мешканцям продуктові набори і подарунки.

24 грудня на спортивному майданчику УСБ «Закарпаття» у Берегові спільно з міською федерацією футболу заплановані змагання з футболу з участі 10 команд області. Подібні змагання відбудуться у с. Нове Село, Виноградівського району. Окрім того на Виноградівщині учасники проекту «Подаруй Різдво дітям» відвідають школу-інтернат у с. Перехрестя, циганський табір у с. Онок

Кожне із змагань завершуватиметься церемонією відкриття і закриття, нагородженням — врученням кубків, медалей, цінних призів та подарунків від проекту «Подаруй надію» для всіх учасників змагань.

На трьох спортивних подіях організатори очікують близько 300 дітей, які візьмуть участь у змаганнях. Серед подарунків для юних спортсменів — поїздка до Києва, путівки в екстрім-табір та інше.

26 грудня відбудеться благочинний концерт «В очікуванні дива» в с. Нове Село, з керівником міжнародного руху «Живи», українською співачкою – Оксамитою Новачук. Концерт буде організований в підтримку місцевого мецената, який очікує пересадки серця, кошти зібрані після концерту будуть вручені йому на місці.

27 грудня з дітками багатодітних сімей буде організовано спортивний фестиваль «Подаруй Різдво дітям». У завершальний день подорожі, 28 грудня, запланована святкова програма у мукачівській школі. 

«Під час відвідання Закарпаття плануємо охопити понад 2000 учасників. П'ять конфесій, прямо або побічно будуть задіяні в реалізації проекту (ЄХБ, реформати, греко-католики, римо-католики, УПЦ). Більш десяти організацій та установ працюють над здійсненням проекту: АДВ, ГО „Наша спадщина“, FUSION, Берегівська міська рада, Берегівська міська федерація  футболу, спортивні клуби, БФ „Люби і роби добро“, „Stichting Oekroe“, ТМ "Сонячний Промiнь», ц. Різдва Христового, Рух «Живи» тд. Шість категорій дітей зможуть отримати увагу і турботу: сироти, малозабезпечені, інваліди, діти з категорії ризику, багатодітні, а також діти, які активно розвиваються в спорті і творчості», — розповів координатор проекту Роман Голованов.

Греко-католицьке & ЕХ Берегово зберуть і відправлять подарунки для дітей на Донбас, також діти-учасники спортивних змагань приготують малюнки для громадян, які проживають у зоні ведення бойових дій.

Берегсазнью

Теги:
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News