• 5:40 AM
  • неділя , 23-лютого-2020

Закарпатцям, які живуть за кордоном ускладнили ввезення автомобілів

  • 12/6/2014
  • Перегляди 784
  • Коментарі 0

Державна фіскальна служба посилила контроль за ввезенням автомобілів в нашу країну без сплати податків. Вона видала лист «Про митний контроль транспортних засобів особистого користування» від 25.11.14 р № 11633/7 / 99-99-24-01-03-17. «Вибірковий аналіз результатів виконання митних формальностей, необхідних для пропуску транспортних засобів особистого користування на митну територію України, свідчить про багаторазових фактах ввезення на митну територію України транспортних засобів особистого використання іноземцями-резидентами України, яким видано дозвіл на постійне проживання з порушенням вимог частини третя статті 380 Митного кодексу України від 13.03.2012 №4495-VI (далі Кодекс) », йдеться в листі.

Як відомо, іноземцям, які постійно проживають в Україні, мають відповідні документи, дозволено ввозити в нашу країну транспортні засоби строком до 1 року без сплати митних платежів, передбачених для цього ТС.В зв'язку з цим Госфісслужба уточнила перелік документів, які повинні пред'являти іноземці-резиденти, які хочуть провести автомобіль на умовах тимчасового ввезення. Зокрема, у них повинен бути вид на проживання (посвідка на постійне проживання), а також відмітка в паспорті про видачу цього документа.
Якщо іноземець-резидент відмовиться надати необхідні документи, що підтверджують його резидентський статус, то це буде розцінено як порушення митних правил та несе за собою відповідальність передбачену статтею 485 Кодексу. Тобто, відмова від надання всіх необхідних документів буде розцінений як протиправна дія щодо ухилення від сплати митних платежів.

Фактично нова влада намагається ускладнити ввезення автомобілів закарпатцям, які живуть за кордоном та мають там громадянство. 

Такі кроки уряду України вказують нате, що у найближчий час, щоб наповнити пустий бюджет країни буде зроблено все,щоб закрити можливість в’їзду на територію України так званих «транзитних» автомобілів, які повинні кожні п’ять днів повертатися за кордон. 

Теги:
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News