• 10:52 PM
  • неділя , 26-січня-2020

Чи святкуватиме Іршава та район Новий Рік?

  • 11/29/2014
  • Перегляди 2598
  • Коментарі 20

Поряд із духовною підготовкою до Різдва, вже за кілька днів розпочнеться і підготовка до Нового Року. Вітрини магазинів та приватних будинків будуть святково вбрані, торгові лавки ряснітимуть найрізноманітнішим крамом, зросте попит на ялинкові прикраси та подарунки. 

У другій половині грудня центральні площі міст стануть найпопулярнішим місцем для більшості з нас, оскільки тут вже встановлюватимуть новорічні ялинки.
Проте, як Україна зустріне 2015 рік та відзначатиме одне із найвеличніших свят – Різдво Христове не відомо нікому. На сході тривають активні бойові дії. Молоді сини України боронять нас від загарбника. Словом, держава фактично у стані війни. За душею в кожного з нас затаїлася тривога і очевидно, що не з таким піднесеним настроєм очікуватимуться свята.


Стосовно масових святкувань уже зараз виникають запитання чи доречно це робити в сьогоднішніх умовах. До міськради адресують звернення містяни та активісти, порушили цю тему і на останньому засіданні членів виконавчого комітету. Думки різняться – одні кажуть, що все треба організовувати як зазвичай, адже вже більше 20-ти років райцентр у новорічну ніч приймає гостей зі всього району. Інші пропонують тільки провести для дітей запалення новорічних вогнів на ялинці, а в новорічну ніч утриматися від будь-яких святкувань,- інформує міська рада.


Шановні читачі, просимо і вас висловити власну думку з цього приводу.

Коментарі (20)
віка
1/10/2015 2:50:49 PM  |  IP: 95.134.58.***
красуння
віка
1/10/2015 2:50:29 PM  |  IP: 95.134.58.***
ялинка красун
Чех
12/12/2014 10:05:10 PM  |  IP: 185.14.232.***
Яке святкування, привітайте рідних, знайомих,друзів ,коханих !випийте шампанське, і загадайте бажання про мир , а гроші на петарди і салюти передайте солдатам, захисникам України вони їм більш потрібні!
вiка
12/8/2014 4:11:58 PM  |  IP: 46.211.150.***
Я теж думаю що потрибно святкувати вдома
Н.П.
12/4/2014 7:46:30 PM  |  IP: 91.195.157.***
На мою думку святкування можна і відмінити, для дітей зробити запалення ялинки і все! Інші нехай святкують вдома, бо це родинні свята! Наші хлопці мерзнуть, гинуть, а ми будемо святкувати?!!! Я проти масових заходів на Різдвяні свята!!!! У країні війна - схаменіться!!!
іршавчанин
12/3/2014 10:06:38 AM  |  IP: 46.200.52.***
Для руснаків війна а для евреів мать родная
Віта
12/2/2014 11:09:38 PM  |  IP: 91.195.157.***
Тільки для дітей!!!! Схаменіться у країні війна!!!!
Наталія
12/2/2014 10:27:20 PM  |  IP: 95.134.21.***
На мою думку, Новорічно-Різдвяні свята треба просто відзначати, а не святкувати гучно. Віздначати скромно, уколі родині та добрих друзів. Загальноміських гулянь не треба проводити. Зробити тільки свято для малечі, вони ж не винні, що в державі така обстановка. Бажаю нам миру і спокою у новому році, а ще - добробуту.
Іршавський
12/2/2014 1:20:49 AM  |  IP: 193.142.219.***
Не розумно організовувати дискотеки, та феєрверки в період коли йде ВІЙНА. Але Встановлювати ялинку, та організувати свято для дітей обов"язково потрібно, бо незнаємо як ці діти зустрічатимуть наступний новий рік, а для них то невелика казка, яку вони чекають цілий рік! А заощаджені кошти краще використати на потреби тих молодих, голодних і і замерзлих хлопців які поїхали на схід помирати за ради нас... Хто захоче той і так відсвяткує
андрей