• 7:51 PM
  • п'ятниця , 20-травня-2022

Жителі Іршави скаржаться на перевізників

  • 11/26/2014
  • Перегляди 1590
  • Коментарі 11

Вже давно в Іршавському районі існує проблема із пасажироперевезенням. Ніхто із керівників не бажає вникнути у дану проблему.

Кожний вечір, майже у всіх державних службовців та працівників, які працюють до 18.00 години у м. Іршава і не мають власного транспорту очікує велика проблема добратись із районного центру до свого села.

Працівники автостанції, перекладають проблему на АТП, а ці на районне керівництво, а прості громадяни далі стоять на зупинках.

Навіть, самі люди організовували собі транспорт, але тут з'являються вже проблеми у того водія, який вирішив допомогти людям. Його автобус починають переслідувати всі можливі служби,оскільки у нього не має всіх необхідних документів для перевезення. Після одного - двох таких рейсів водії покидають людей, а люди знову стоять на зупинках.

Один із водіїв розповів, що ліцензія йому просто не по кишені, а водії, які отримали відповідні документи, виконують тільки ті рейси, які їм вигідно. Тобто вранці – їду, на обід - поїду, а якщо буде багато пасажирів, то піду і під вечір. А от уже у вечері їхати взагалі не хочуть і причиною є кількість пасажирів. Водій, вже так битком, не може забити автобус пасажирами.

Відповідні органи, могли б зробити перевірку з даного приводу, хто саме повинен виконувати рейси у Іршавському районі після 18.00 години, автостанція пуста, на зупинках натовпи людей. Так де ж поділись ці перевізники??? Можливо хтось візьметься за проблеми іршавчан і допоможе людям.

Іван Повх,
Іршавський район

Коментарі (11)
Пасажир
11/29/2014 7:54:43 PM  |  IP: 91.195.157.***
Стільки емоцій, а толку ніякого. Як стояла челять, так стоїть дале. У п"ятницю автобус Ужгород- Лисичево, ледви до Іршави приліз о 18.30го. Тепер най люди стоять, най чекають на холодні, поки цей водітель цього автобуса від Ужгорода визбирать всіх пасажирів, а дале прилізе у Іршаву, де наб"є автобус як у банку. Скільки можна таке відношення керівників терпіти до людей. Скільки не звертаешся, ніякого реагування? На минулій неділі взагалі траснпорт погано ходив, у вечері був сильний туман. Невже не можливо людям організувати приватних водіїв???
777
11/28/2014 4:53:15 PM  |  IP: 69.114.103.***
Контролюючим органам главне на маршрутi получити хабара а там як буде, Кого турбуе як люди добираються на роботу та з роботи,
Ферко
11/28/2014 4:42:11 PM  |  IP: 69.114.103.***
Якщо Держава дбае про людей , не так плануеться перевозка , Заключаеться договiр з перевiзниками, якщо е рейси не рентабельнi , то Держава мае компенсувати цi збитки, Якщо в сторону Загаття з Iршави е тiльки 1 або 2 пасажири , автобус все рiвно мае виiзжати на маршрут, РДА про це прекрасно зае, але це iм потрiбно? Просто в нашiй Державi люди не мають нiякоi поваги, А в тiм хочеться нагадати, що люди являються платниками податкiа за рахунок яких iжиють працiвники РДА, мiлiцii, рокуратури i,т,д,
ЯКА ЧИЛЯДЬ ТАКА Й ВЛАДА
11/27/2014 1:09:53 PM  |  IP: 91.195.157.***
Перед оголошенням конкурсів РДА повинна була визначитися з необхідною кількістю маршрутів і графіками
РДА +УКРТРАНСІНСПЕКЦІЯ ПОВИННІ ПЕРЕВІРЯТИ ВИКОНАННЯ УМОВ ДОГОВОРІВ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ
СОТНІ ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ВІДШКОДОВУЮТЬСЯ ПЕРЕВІЗНИКАМ ЗА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПІЛЬГОВИКІВ
ЯК ВЖЕ ЗАЗНАЧАЛОСЬ ПЕРЕВІЗНИКИ НЕ ВИКОНУЮТЬ НАЛЕЖНО ДОГОВОРИ--- ТОМУ ЩО ЗА ВИГРАШ У КОНКУРСІ ЗАПЛАТИЛИ
А РДА ПЕРЕВІРЯТИ НЕ БУДЕ ТАК ЯК ГРОШІ ВЗЯЛИ НА КРАЙНЯК МОЖУТЬ ЗРОБИТИ ПОКАЗУХУ
ЗАЧАРОВАНЕ КОЛО
кузя
11/27/2014 11:54:07 AM  |  IP: 95.134.4.***
В неділю не виконується жоден маршрут Іршава-Загаття. Керівники думайте і робіть щось для народу.
кузя
11/27/2014 11:50:42 AM  |  IP: 95.134.4.***
1. Автостанція продає квитки на маршрут Іршава-Завидово, а автобус їде лише до Загаття.
2. Потім, цей же квиток в касі автовокзалу на маршрут Іршава-Загаття коштує 4,52 грн , а водій бере
5 грн
Kap
11/27/2014 1:14:55 AM  |  IP: 37.143.9.***
Люди скаржаться бо хтось не хоче виконувати свої прямі обов'язки, повинен бути складений розклад руху автобусів який би урахував усі випадки життя і який повинен строго додержуватися перевізниками. Якщо приватні підпримці не в змозі забезпечити перевезення пасажирів то райрада повина забрати у них ліцензії віддати їх тим хто в змозі це зробити, забезпечити перевезення як на, так з роботи не дивлячись на час. Де контрольні органи райради, які би контролювали додержання перевізниками їх графіка руху, санкції які прийняли у випадку порушень. Якщо райрада не в змозі вирішити таке просте питання, то виникає друге питання, а нащо нам така райрада?
Раптор
11/26/2014 11:42:08 PM  |  IP: 91.195.157.***
У всьому світі такі питання регулює влада.Правда для цього потрібно бути вільним від "зобов"язань"перед тими хто "виграв"тендер. Влада ставить умови перевізникам і перевіряє їх виконання.Якщо перевізник порушує умови виконання своїх обов"язків,він автоматично втрачає право на перевіз пасажирів-призначають наступний тендер і визначають його переможця. Якщо так зроблять 2-3 рази-питання незадоволення пасажирів буде знято. Знову ж таки це можливе тільки в разі зацікавленості того, хто вирішує дане питання в вигоді пасажирів а не в своїй вигоді.....
Пасажир
11/26/2014 11:20:35 PM  |  IP: 91.195.157.***
Керівники могли б о 18.00 вийти на вулиці і подивитись, скільки людей стоїть на зупинці у напрямку с.Загаття, Білки, с. В.Раковець, с.Довге, і т.д.. Куди поділи рейс маршруту Іршава- Імстичево о 18.00год, чому Іршава- Білки - не їздить о 18.00 год, а тільки в день, коли автобус набитий як консервна банка??? Хто їм видає ліцензії??? Де той орган, який контролює їхне зобов"язання, йде зима, людям не має чим виїхати із м. Іршави. Бідні студенти у п"ятницю не мають чим поїхати додому, і в понеділок вранці знову повторюється історія. О 18.00 годині на автостанції як корова, злизала все пусто, не одного автобуса!!! Де ті перевізники???
пасажир
11/26/2014 9:24:51 PM  |  IP: 95.134.71.***
Дуже часто зриваються рейси на Ужгород особливо у будні. Немає необхідної кількості пасажирів--і водій стовпом стоїть , ані руш. А люди сподівалися на цей рейс! Та це нікого не обходить. А великий начальник автостанції гадає, що його робота полягає лише в біганню по території. Робить із себе сарака ділового та кавиль хилить.На пенсію!!!!

Prev12Next