• 7:50 AM
  • вівторок , 28-березня-2023

На Закарпатті чоловіка засуджено за публічні заклики до створення автономії на території області

  • 6/13/2022
  • Перегляди 366
  • Коментарі 2

За підтримання публічного обвинувачення прокурором Закарпатської обласної прокуратури в ході спеціального судового розгляду уродженця Хустщини засуджено до 7 років позбавлення волі. Його обвинувачують у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України, що поєднано із розпалюванням національної ворожнечі (ч. 2 ст. 110 КК України).

Прокурор у судовому засіданні довела, що закарпатець, перебуваючи за межами України, через соцмережі розповсюджував своє інтерв’ю для російського ЗМІ. У ньому чоловік поширював заклики, спрямовані на відокремлення області від території України та здобуття Закарпаттям автономії. Також обвинувачений поширював публікації, в яких наголошував на необхідності будувати власну «Подкарпатську Русь», висловлював зневагу до України та українців, а також публікував статті про те, що «русини восстали против бандеровцев».

На території України чоловік наразі перебуває у розшуку. Спеціальне досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Управління СБУ в Закарпатській області.

Примітка: вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).

Коментарі (2)
Г О Ш А
6/13/2022 9:06:14 PM  |  IP: 194.0.157.***
Таких як цей доходяга в нашому краю назбиралося досить а у випадку загострення ситуации
важко й подумати скильки було б таких.
Той хто МРИЕ або М А Р И Т Ь про повернення Р А Д Я Н С Ь К О Г О С О Ю З У того
П у т и н не зробив в России не зробить бильше нигде так як засоби виробництва \ заводи,
фабрики , колгоспи , радгоспи и таке инше вже давно розкрадено розвалено прихватизовано за копийки и все на наших з вами очах.
Зворотнього шляху у нас немае. Примара К О М У Н И З М У залишилась в томах К.МАРКСА , ф.ЭНГЕЛЬСА , В. ЛЕНИНА .


йки и все на наших з вами очах.
Петро
6/13/2022 7:55:20 PM  |  IP: 194.39.225.***
Дуже добре, хай посадять, щоб інші прихильники сепаратизму прийшли до тями. Інтепол його дістане, хіба в москву втече

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News