• 9:09 AM
  • понеділок , 25-вересня-2023

Одне з релокованих підприємств працюватиме в Іршавській ТГ (Відео)

  • 6/10/2022
  • Перегляди 590
  • Коментарі 0

Підприємства з гарячих точок продовжують активно релокуватися на Закарпаття, а область в свою чергу дає всі необхідні можливості для цього.

Перенесення потужностей компаній не тільки позитивно впливає на економіку регіону, а й створює нові робочі місця для закарпатців. Одне з таких підприємств в ході візиту на Іршавщину відвідав голова Закарпатської ОВА Віктор Микита. ТОВ "Темп Україна", компанія, що займається переробкою вторинної сировини, виготовленням каналізаційних люків та бруківки релокувалася в село Ільниця Хустського району. На Закарпаття продовжують релоковуватися і відновлювати роботу на теренах області підприємства, що знаходилися в містах, де йдуть бойові дії. Так, компанія Темп-Україна розмістилася на базі закинутого виробництва на Іршавщині. До цього підприємство працювало на Харківщині і відновило роботу в селі Ільниця Хустського району. Заснували компанію в 2016 році і виготовляли каналізаційні люки. Далі вирішили допомагати екології і розпочали переробляти вторинну сировину. Сьогодні підприємство працює в таких напрямках: виготовляє бруківку, люки та переробляє вторинну сировину. На Закарпатті достатньо сировини, яку можна використовувати, розповідає директор підприємства Олексій Вахрушев. Якщо все піде добре, компанія збільшить свої виробничі потужності і буде виготовляти нові вироби. Працівники підприємства також релокувалися і приступають до роботи. Функціонування такої компанії на Закарпатті матиме позитивний екологічний ефект, адже підприємство готове приймати поліетилен, плівку та іншу вторинну сировину, і мешканці навколишніх території виявили зацікавлення в цьому питанні. Директор компанії подорожував Закарпаттям і помітив засмічені лісосмуги, тоді ж розпочав вести перемовини, щоб забирати сміття. Планують розробити спільну програму, щодо збирання, утилізації та переробки сировини, яку можна використати в виробництві компанії. Перенесення виробничих потужностей компанії не тільки дало нове життя закинутому підприємству в селі Ільниця та створило нові робочі місця. Це допоможе подолати проблему забруднення лісів, річок та території області в цілому. Робота такого потужного підприємства буде мати і позитивний економічний вплив для мешканців села. В свою чергу Закарпатська ОВА сприятиме розвитку бізнесу та підтримці релокованих підприємств та їх працівників. Наразі Закарпатська ОВА працює над тим, щоб створити найкращі умови для успішної релокації підприємств з гарячих точок. Ті компанії, які працювали в різних куточках України матимуть продовження на теренах Закарпаття, і зараз для них створені якісні та комфортні умови роботи. Наразі на Закарпатті майже 300 релокованих підприємств. Також, вході візиту обговорили перспективи створення ще одного еко-індустріального парку.Телеканал "М-Студіо"

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News