• 1:30 PM
  • четвер , 7-липня-2022

В Іршаві поліцейські «на гарячому» затримали раніше судимого наркоторговця

  • 6/3/2022
  • Перегляди 1574
  • Коментарі 9

Вчора, 2 червня, близько 22:00, у місті Іршава Хустського району поліцейські “на гарячому” затримали місцевого наркоторговця. Зловмисник саме збував чергову дозу амфетаміну  своєму клієнту.

Затримання було проведено у одному з приміщень на вулиці Шевченка. Саме там 48-річний житель села Білки  призначив зустріч зі своїм клієнтом. На місці події слідчі вилучили амфетамін та виручені за нього грошові кошти. Речові докази буде скеровано експерту для дослідження.

Затриманий раніше вже притягався до кримінальної відповідальності за аналогічний та майновий  злочини. Наразі він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання.

Його дії слідчі кваліфікували за ч.2 ст.307 Кримінального кодексу України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів). За продаж наркотиків підозрюваному  загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліція Іршавщини

Коментарі (9)
Проти 1111
6/7/2022 9:02:00 PM  |  IP: 95.102.204.***
Треба вто стерти що 1111 написав, и всьо буде добре.
До адміністратора
6/7/2022 11:08:40 AM  |  IP: 194.39.225.***
Повидаляйте коментарі від 1111, бо то явно бот москальський
...
6/5/2022 10:36:09 AM  |  IP: 194.0.157.***
Пак укажіть даних фраерів лиця ани прячте іх оби всі знали ко они такі ато имаете имаете а кого нивказуете
1111.
6/4/2022 6:41:38 PM  |  IP: 84.245.121.***
Що стосується авіації. Скільки розрекламованих українською владою наступів-контрнаступів було? Але постійно одні лиш відступи. Якщо контрнаступ - то через пару днів що захопили то й залишили, якщо не більше (чи хтось памятає продовження тих контрнаступів?) Їх розвідка і авіація все загубила. А це сотні і тисячі життів. Завтра буде краще? Чому?
1111.
6/4/2022 6:10:28 PM  |  IP: 84.245.120.***
Ни перейде. Україна від Гітлера і Сталіна перейняла найгірший досвід - заградотряд. Сидить пара снайперів і пара-трійка з кулеметами. Люди з нацбатальонів (нацистів) в тилу наших військ. І прямо говорять що будуть стріляти в спину якщо хтось не пішов в атаку чи вирішив здатись. Мабуть, те саме за відступ. Скількох вже такі спецкоманди поклали лише за те що були бунти серед військових із-за поганого командування, відсутності самого необхідного, включаючи боєприпаси, і мабуть, головне - воювати без авіації проти авіації в сучасних війнах, можуть лише смертники. Хто хоче стати смертником, тобто навіть не дійти до передової, чи навіть дійти, і не зробити жодного пострілу, а вже стати вантажем 200.
2222
6/4/2022 5:49:32 PM  |  IP: 194.60.77.***
На передовій такий перейде на ту сторону вать дезертирує
85858
6/4/2022 4:15:25 PM  |  IP: 79.193.248.***
Наркомана імили в бужні а бужня чого до типирь робить ?
??
6/3/2022 4:37:04 PM  |  IP: 80.187.109.***
Та ви дістали зі своїми тупими коментарями ???+? Ти знаєш всю дану ситуацію?! Знаєш, що при людині було?!
111
6/3/2022 4:23:13 PM  |  IP: 194.39.225.***
який ізолятор, кого буде там годовати, повістку та на передову, а не зодять та давуть повістки дітям, інвалідам тай тим у кого ниє гроши уткупитися

Prev1Next