• 4:12 AM
  • понеділок , 5-червня-2023

До Дня захисту дітей в Іршаві провели турнір з шашок-64 (Фото)

  • 6/2/2022
  • Перегляди 115
  • Коментарі 0

Стало доброю традицією День захисту дітей відмічати різноманітними заходами для юних. В тому числі організовують і спортивні змагання. Іршавський міський Центр позашкільної освіти  почав з турніру з шашок-64, які проведено 29 травня.

Змагання пройшли динамічно, хоч відчувалась значна перерва в практичній грі. Деякі партії закінчились не по грі, а по психологічній стійкості спортсменів, відповідно, досвідченіші мали невеличку перевагу. Юним важко втримати нервову напругу, втримати емоції. Але сім турів швейцарської системи все – таки розташували спортсменів в підсумковій таблиці згідно готовності юних спортсменів на даний час.

Призерами змагань стали досвідчені спортсмені. На третє місце претендували чотири учасники, які мали у своєму активі по дев’ять залікових очок. Додатковий показник – коефіцієнт – розставив їх в такому порядку: Дарина Лелітка, Олександр Кушнірук, Валентин Осійський і Анастасія Панич. Третє місце Дарини Лелітки цілком заслужене, адже в останній час вона показує непоганий інтелектуальний розвиток, а від нього в значній мірі залежать результати, чим би людина не займалась. Друге  місце отримав Ігор Гуляна, який виборов 10 очок із 14 можливих. Ну а переможцем змагань цілком прогнозовано і досить впевнено виборола явний фаворит змагань Катерина Мойсей. В десятку кращих ввійшли Володимир Погоріляк, Анастасія Асеєва, Андрій Кравець і Анастасія П’ятак. Призери змагань нагороджені грамотами і медалями. Додатково грамотами відмічені кращі зовсім юні спортсмени: Асеєва Єлизавета (третє місце), Григорій Кравець (друге місце), Вікторія Малейко (перше місце).

Організатори шашкового дійства, а особливо юні спортсмени щиро вдячні громадській організації  Ir–Run–Club за солодкі презенти для всіх учасників змагань.

Автор: Анатолій Вайда

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News