• 9:36 AM
  • п'ятниця , 24-березня-2023

Звільнено керівника Довжанського ЛМГ - виявлено незаконну рубку

  • 5/26/2022
  • Перегляди 510
  • Коментарі 2

Директорів чотирьох лісництв на Закарпатті звільнили після проведення внутрішнього аудиту Держлісагенства України.

Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook керівниця Закарпатського обласного управління Лісомисливського господарства Вікторія Білоусова. Таке кадрове рішення прийняли після виявлених у лісництвах порушень, передає Суспільне Закарпаття. 

У повідомленні на сторінці Вікторії Білоусової зазначили, що контракти розірвали з директорами чотирьох державних підприємств: ДП "Мокрянське ЛМГ", ДП "Довжанське ЛМГ", ДП "Брустурянське ЛМГ" та ДП "Ужгородське ЛГ".

"У цих лісництвах порушення настільки очевидні та доказові, що без притягнення до відповідальності ніхто не залишиться. Всі матеріали справ вже передано до Закарпатської обласної прокуратури", — йдеться у повідомленні Вікторії Білоусової.

Частину порушень виявлених під час аудиту на закарпатських лісництвах зачитав голова Державного лісового агенства України Юрій Болоховець під час візиту на Закарпаття.

"У ДП "Ужгородський лісгосп" проведеною інвентаризацією лісопродукції на нижньому складі встановлена нестача дров’яної деревини промислового використання твердих порід об’ємом 179,8 куб. м на суму 320,4 тис. гривень. У ДП "Брустурянське ЛМГ" в актах виконаних робіт з природного поновлення безпідставно списано 1137,8 тис. гривень. У ДП "Довжанське ЛМГ", ДП "Ужгородський лісгосп" та ДП "Брустурянське ЛМГ" виявлено незаконну рубку, внаслідок чого завдано шкоду лісовому господарству в сумі 375,7 тис. гривень. Дані бухгалтерського обліку не відповідають даним електронного обліку деревини, що призводить до безконтрольного списання бирок під час заготівлі деревини", — йдеться у повідомленні на сторінці Юрія Болоховця у Facebook.

Коментарі (2)
Діма
5/30/2022 4:20:58 PM  |  IP: 89.128.35.***
А як його прізвище
Діма
5/30/2022 4:20:14 PM  |  IP: 89.128.35.***
Чому ни напишете як його прізвище що за секрети тай від кого

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News