• 8:09 AM
  • неділя , 5-лютого-2023

Понад 200 шкіл Закарпаття оцифрують, для зручних умов навчання в умовах воєнного стану

  • 5/3/2022
  • Перегляди 176
  • Коментарі 0

2 травня стартував проєкт з цифровізації закладів освіти Закарпаття на базі платформи „HUMAN”, що передбачає надання школам зручних інструментів для навчання в умовах воєнного стану у дистанційному форматі.

Завдяки Меморандуму про взаємодію і співробітництво, підписаному між департаментом освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОВА та IT-компанією ТОВ „Х’ЮМАН”, заклади освіти Закарпатської області отримають безкоштовний доступ до системи „HUMAN” на три роки.

Спільний проєкт покладе початок створення єдиного освітнього середовища в області. Таким чином усі заклади освіти та учасники освітнього процесу (директори, вчителі, учні та батьки) будуть об’єднані на одній електронній платформі, що надасть можливість формувати візуалізовану аналітику щодо успішності та якості навчання в регіоні.

Очікується, що до 10 травня до єдиної платформи „HUMAN” доєднається понад 200 шкіл області. Упровадження системи також відкрите для всіх інших закладів Закарпаття.

Для успішної та швидкої реалізації проєкту вчителів закладів загальної середньої освіти Закарпаття запрошують долучитися до навчання з опанування системи HUMAN, після закінчення якого освітяни отримають Сертифікат про підвищення кваліфікації на 12 годин. Навчання допоможе педагогам у короткі терміни опанувати функціонал платформи для використання у щоденній діяльності.  Курси стартують  вже 10 травня та триватимуть три тижні. Посилання на реєстрацію тут

Варто зазначити, що впровадження зазначеної платформи у закладах освіти під час воєнного стану здатне попередити багато труднощів, з якими наразі стикаються українські школи. За допомогою “HUMAN Школа” керівники шкіл здатні:
- зберегти доступ до шкільної документації у разі їхньої втрати чи знищення;
- забезпечити учнів доступом до освітніх матеріалів 24/7 з будь-якої точки у режимі реального часу;
- організувати централізовану та захищену комунікацію між усіма учасниками освітнього процесу без доступу сторонніх осіб;
- вести звітність та фіксувати переміщення учнів, які були вимушені покинути свої регіони проживання тощо.


Крім надання безкоштовного доступу до платформи “HUMAN Школа”, компанія  забезпечить школи технічною та користувацькою підтримкою, що передбачає закріплення за кожним закладом менеджера платформи. Усі учасники освітнього процесу зможуть цілодобово звертатися до свого менеджера для консультацій та за допомогою у процесі провадження системи.

Департамент освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News