• 2:08 PM
  • четвер , 7-липня-2022

Вікторія Тимчик: «Обмеження "червоної" зони для вакцинованого населення будуть майже невідчутними»

  • 2/9/2022
  • Перегляди 592
  • Коментарі 12

Регіональна координаторка вакцинальної кампанії проти COVID-19 у Закарпатській області Вікторія Тимчик під час брифінгу повідомила про обмеження, які розпочнуть діяти з 11 лютого у зв’язку з введенням на території регіону «червоної» зони.

Зокрема, мова про заборону роботи закладів громадського харчування (окрім адресної доставки та замовлень навиніс), ТРЦ та інших розважальних закладів, освітніх осередків (окрім дитячих садків і початкових класів шкіл), непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів тощо. Окрім того, проведення масових заходів теж під забороною.


«Та є низка винятків: ті, хто має «зелений» COVID-сертифікат, не відчують дискомфорту, адже зможуть відвідувати усі заклади, де повністю вакцинований персонал.

Але варто взяти до уваги, що зараз тільки 23% закарпатців пройшли повний комплекс, для всієї області цього замало»
, – наголосила Вікторія Тимчик.

За її словами, тепер, поки школи перебувають на дистанційній формі навчання, серед дітей виявляють менше нових хворих, бо на початку семестру ці показники були високими. Діти – одна з пріоритетних груп, яка потребує вакцинації.

Інша вразлива категорія – особи віком 60+. Зараз мобільні бригади виїжджають у населені пункти Закарпаття, аби щепити проти COVID-19 населення старшого віку.


«Вакцинація важлива, аби захистити себе, знизити кількість захворілих й госпіталізованих, що допоможе швидше вийти з "червової" зони.

Окрім цього, посилюємо контроль за дотриманням карантинних обмежень, мобільні групи, які виїжджають на об'єкти й здійснюють перевірку сертифікатів, тепер матимуть інтенсивніший графік роботи»
, – підкреслила Вікторія Тимчик.

Закарпатська обласна державна адміністрація

Коментарі (12)
Іван
2/13/2022 10:52:17 AM  |  IP: 31.41.94.***
Я дивлюся тут стільки неадекватних, не хочеш не колися
Нахер уто на каждому углови усім казати і других спасати уд того
Вітьок
2/13/2022 12:26:28 AM  |  IP: 104.166.161.***
Мигалю здоровля.
Да,у нас Іршава реально "свєтськый"город.Є куды ходити.Но я пишу не про музеї із театрами-кінотеатрами,а про вто,что кіть не будуть пущати у бовты,та што будете чинити?Без кіна проживеш,ото ясно.Айбо продукты купити треба.Лиш не кажи,ош к тебе макароны з гречков на городі родять.
Вітьок
2/13/2022 12:21:31 AM  |  IP: 104.166.161.***
Саша,ты нибооьку себе туй своїми коментами указав читаво.Да,реально,вакцины од быдлотупінізма ниє.Тобі нич не поможе.Ты мене обызвав пару раз,даже незнаучи мене.
Ты не маєш елементарної повагы до співрозмовника.Я тоже можу обзывати люди,но не хочу і не буду опускатися до твого уровня.І до речі,у світі вакциновано більше 70% люди.Так что ты, чудо,2/3 населення планеты держиш за дураків?
Саша
2/12/2022 1:48:53 AM  |  IP: 51.75.70.***
Вітьок баране тобі бачу ніхто не докаже нич, тому шо ти баран, а баранови доказати нічого не можна! У мене одна родичка вкололась 30 років і тиск піднявся шо мало тай її би не стало, і тепер фігово себе почуває, і таких випадків багато! Я вообще ніколи не хворий даже грипом, нафіг мені їхні уколи експерементальні? Ти думаєш ош люди такі дураки як ти? Будуть колоти собі всяку хрень? Ні!
мигаль
2/12/2022 12:25:07 AM  |  IP: 194.0.157.***
здоров Вітьок и ты не хворій.мені глубоко плювати на вто ош не пустять ня без сертифіката в музей авать кінотеатр а в Іршаві їх тілько што сижу вечерами дома тай гадаву куда завтра іти в кіно чи музей.а генделикы та вповіш ми што там такоє є чого я немаву дома.автобусы лем у межиобласні треба справку а так немусайно .у мене уйко быв 2 раз вакцинованый пішов до тіткы она 3 раз вакцинована обоє затяті вакцинаторы захворіли обоє ковідом щи й братюк з ними. уйка місяць тому похоронились ме.угадай уд чого вмер.ищи знаву приклады коли 2-3 раз колоті дуже тяжко хворіли.та вповіш якый толк из того болота а щи низнати які дасть ускладнення дале.а держава як обмежила нас так ся ушитко пак верне..а кить уповідять ош клеймо на чоло бити тай гіном ся мастити бо нигде тя непустять та што будеш так робити. а за державу най ліпше промовчу бо чим дале тым білше ся убіждаву в унікальности нашої державы.
Вітьок
2/11/2022 11:01:31 PM  |  IP: 128.14.65.***
Пишу нараз до "Саша".Автобусы не ходять,а їздять.Шофер бере люди на свій страх і риск.В случаї чогось-здрючать його.Генделики тоже можуть так само пускати усіх,но кіть іх накрывуть,та газда генднлика влетить на бабкы.
Типирь тобі Мигалю.
Першоє.Здоровлічка тобі,і твоїв сім'ї.
Другоє.Тебе нико не заставлять колотися.Просто невакцинтваных обмежувуть у доступі.Так што каждый може гындати про свої права,а в ітозі учинить тпк,ги хоче держава.Я про ісе писав іщи два рокы тому.Коли ся іся фігня начала.Но товды ушиткі гулюкали ош іхні права унижавуть,і они боротися будуть.Туй "борці" маєте уже.І нич неучинете.
Антиваксеры-вас унижауть.?????? Коли мітингы збираєте?Ци вы "герої" у себе дома на постили,а у реалі 0 ?
Слава Україні
2/10/2022 10:25:48 AM  |  IP: 194.39.225.***
Кому вигідно,щоб більшало противників вакцинації ,для кого ця пандемія золота жила?
1)Лікарі,які продають сертифікати.
2)Фармацевтичні компанії продають антибіотики і тд.і тп.
"Свідок фейсбука" краще купить сертифікат,чем провакцинуеться безкоштовно(і всім буде розказувати, яке воно розумне,хоч всім і так ясно яке воно..)
Саша
2/10/2022 12:32:49 AM  |  IP: 146.70.20.***
Автобуси можуть ходити без обмежень повні, і непотрібно сертифікат, а у кафе сертифікат потрібно! Де логіка? Абсурд повний! У автобусі нема віруса, а в кафе є, так? Дурдом повний! Та і у автобус пускайте по сертифікатах тоді! Побачимо хто на тих автобусах буде ходити! Ніхто!
Саша
2/10/2022 12:19:42 AM  |  IP: 146.70.20.***
Ага уколоті майже вже вічно будуть здорові так? Іди свою лапшу вішай баранам на вуха! У мене знайомі є дві що вкололись і тепер мають проблеми з серцем і погано почуваться! І ще і хворі соплями так саме як і другі! І цей дурдом пора закінчувати вже!
мигаль
2/9/2022 11:27:05 PM  |  IP: 194.0.157.***
най ся в діру 18 раз уколе тыми джямурами дура.та може їв улівить та не буде лопоніти дурноє

Prev12Next