• 9:41 PM
  • неділя , 4-грудня-2022

Сергій Карасай закликав краян вакцинуватися

  • 1/22/2022
  • Перегляди 748
  • Коментарі 19

Понад 90% пацієнтів з COVID-19 – невакциновані.

Директор Іршавської міської лікарні Сергій Караслай закликав краян зробити щеплення і захиститися від хвороби.

Відео опублікували на сторінці Закарпатської ОДА.


Теги:
Коментарі (19)
Слава
2/2/2022 1:59:01 PM  |  IP: 146.70.20.***
Вітьок ти уважно почитай це рішення! Иршавчанин адекватні бачать все, а барани цього не зрозуміють ніколи!
Иршавчанин
2/2/2022 1:02:46 PM  |  IP: 46.211.237.***
Ищи якась нова мутация Корунки.Уже навпереда имя дали…хуже «Дельта»-«Микрон» мозго-промывон.Из небес посыпавуть реагентами и Ху… там Кось докаже и покаже правду.Уже треба и 5 рIчним дIтям колотися бо фрац иматься до молодых.А раньше старих люди косило.Дяволы еб…нi настописто…до исе так.Каламутина пиз…ц.Адекватнi люди видять усьо.
Вітьок
1/27/2022 10:04:21 PM  |  IP: 146.70.46.***
Слава.Рішення суду было про поновлення даної особы на роботі.Но він не одміняв вакцинацію.
Вітьок
1/27/2022 7:59:38 PM  |  IP: 146.70.46.***
До "Слава Україні".Ото видав із уборщицьов они дві так рішили,ош вакцина смирть,а Маск із Гейтсом чіпувуть іх.Бо їм інтересно чим падамент у поліклініці змывауть.
Слава Україні
1/27/2022 12:50:18 PM  |  IP: 194.39.225.***
"Моя сусідка пробірки миє в амбулаторії,дуже розумна жінка, вона три класи закінчила,казала не вакцинуйтесь бо помрете.Я не послухався дурак,вакциновався,тай помер,пишу вам з того світа"
Слава
1/26/2022 10:54:10 AM  |  IP: 146.70.20.***
Но що рішення суду бачив? Експеремент є Експеремент, в офіційних документах це вказано, а тепер думай на кому роблять експернмент! Респект таким Судам що не мовчать!
Вітьок
1/26/2022 9:35:59 AM  |  IP: 104.166.161.***
Слава,я нахожуся на даный у Чехії,у Празі.І вижу што туй твориться.Ото ты по ходу судиш про Європу із відосіків.
Слава
1/26/2022 2:38:58 AM  |  IP: 146.70.20.***
Вітьок ти кіть на Марсі живеш і незнаш що у Європі твориться, то не думай що другі незнавуть, там кожен день люди виходять за свої права!
Вітьок
1/26/2022 1:22:09 AM  |  IP: 104.166.161.***
ООО.Антиваксеры ожили.Ану,что там іщи?Якый гон іщи дрисьнете?Там уже якыйсь *** чирькав про унічтоженіє людства .Іщи штось не видко тых розумаків,што про чіповання од Гейтся з Маском чекавуть.Бо тоті сигінята незнауть чим жуки бризкати,а через чіпованих "олинів" ушитко будуть знати.Та хоть урожай крумпиль зберуть.Ото для того ушитко было придумано.А іщи видав інтересно їм,як сливівку варити.
Но штось так думау,ош тот *** пише про уто,што кому кілько сужено,та коли му пілло,та видав ош і лікы уп'є,і у больницю піде.А не м'явкать про "кому кілько сужено". Дале Слава.Котрый тото суд офіційный вызнав,ош вакцинація ото експеремент?Може скинеш ссылку на офіційный суд,котрый такоє вызнав? Лиш будь добрый не ссылкы на відео у ютубі такых фріків ги ты.Типирь "Невлада".Што іменно засекречено на державному рівні?Кількість хворих,чи може кількість померлих,чи кількість вакцинованих? Та што іменно засекречено?Яка конкретика?Може вы конкретику нам туй усім роз'ясните?
Вас бл.ять нико не заставлять колотися,но вы антиваксеры од того іщи май выєте.Вас по ходу сердить,ош нико вас не панькать і не просить вакциноватися,а вам так хотілося.Та типирь тошните туй свою фіг.ню.Треба і туй такі запрєти учинити,ги по Європі,та товды инак бы было. А не туй каждый лол переникався тупого шоу,та начинать про свої права мукати.А про свої обов'язкы і не заікнеся.
Слава
1/25/2022 9:09:49 PM  |  IP: 141.95.19.***
В США є Така кантора як CDC сьогдні було сказано що люди які не привиті у них імунітет на багато сильніший , ніж у привитих! Так що ці ампули не діють і все, від них лише одні проблеми у людей, побочки і все!

Prev12Next